Elimiz Mahkum Konusu Oyuncuları Kadrosu Kanal D

/ 5 Ocak 2018 / / yorumsuz
Elimiz Mahkum Konusu Oyuncuları Kadrosu Kanal D

Televizyonda ilk defa Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Elimiz Mahkum filminin yayın tarihi belli oldu. Yeni yılın ilk cumasında akşam saat 8’de ekrana getirilecek olan Elimiz Mahkum oyuncu kadrosu ve konusuyla da dikkat çekiyor. Yılbaşı tatili sebebiyle Arka Sokaklar’ın yayınlanmadığı günde ekrana gelecek olan filmin oyuncuları ve diğer detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Elimiz Mahkum Konusu

İthalat ve ihracat üzerine kurulu özel bir şirkette çalışan Orhan, bekar bir erkektir. Orhan’ın ortağı olan Kadir ise evli ve iki çocuk babası olarak yaşamını sürdürmektedir. Ortak Kadir’in öldürülmesi ile beraber Orhan suçlu olarak nitelendirilmeye başlanır ve müebbet hapis ile cezalandırılır. Konuyla ilgili hiçbir fikri olmayan ve hafıza kaybı yaşayan Orhan, bir gün tesadüfi bir biçimde Nil ile karşılaşır.

Nil de bekar bir kadındır ve oyunculuk ajansında çalışır. Nil’in hayali ünlü olmaktır ama uğraştığı işler sebebiyle ne yazık ki bir türlü hayallerine ulaşamamıştır. Orhan, Nil’le tanıştığı gün bu hapishaneden kurtulur fakat başı daha büyük belaya girer. Bu sefer yanında hem bir kadın vardır hem de olayları yavaş yavaş hatırlamaya, suçsuz olduğunu idrak etmeye başlamıştır. Kendini büyük bir yalanın içinde bulan Orhan, suçsuzluğunu kanıtlama yolunda enteresan olaylarla karşılaşacaktır. Gerçeğe yaklaştığı her adımda nasıl bir oyunun içinde olduğunun farkına varacaktır.

Elimiz Mahkum Oyuncu Kadrosu

Elimiz Mahkum oyuncuları arasında İlker Kızmaz, Melis Babadağ, Ferdi Sancar, Hakan Salınmış ve Ezgi Tombul bulunuyor. Filmin başrol oyuncularından Melis Babadağ son dönemlerde Oğlan Bizim Kız Bizim, Yeşil Deniz, Geniş Aile, Pis Yedili, Ertuğrul 1890 gibi dizi ve filmlerde oynamıştı. İlker Kızmaz ise Sevdam Alabora, Saruhan, Yedi Güzel Adam, Yol Ayrımı, Aşkı Memnu, Kurt Kanunu gibi yapımlarda karşımıza çıktı.

Filmin yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan otururken görüntü yönetmeni olarak Ahmet Osman Öksüz görev alıyor.