Elimiz Mahkum Nerede Çekildi Set Hangi Şehirde?

/ 5 Ocak 2018 / / yorumsuz
Elimiz Mahkum Nerede Çekildi Set Hangi Şehirde?

Kanal D ekranlarında 5 Ocak 2018 Cuma akşamı saat 20’de televizyonda ilk kez ekrana gelecek olan sinema filmi Elimiz Mahkum nerede çekildi? Özer Kızıltan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin çekimleri hangi şehirde yapıldı? Kanal D, yılbaşı sonrasında tatile çıkan dizilerin yerine TV’de ilk kez yayınlanacak olan film projelerini seyirciye servis etmeye devam ediyor.

D Productions imzası ile hazırlanan ve 2017 yılının Mayıs ayında çekimleri yapılan film ilk olarak D-Smart’a bağlı olarak ücretli yayın yapan Movie Smart Türk kanalında yayınlanmıştı. Şifresiz bir kanalda ilk defa izleyenlerle buluşacak olan film eğlenceli hikayesi ve sevilen isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Filmin oyuncu kadrosunda yeni kuşağın başarılı isimlerinden Melis Babadağ ile İlker Kızmaz’ın yanı sıra Ferdi Sancar ve Hakan Salınmış da bulunuyor. Görüntü yönetmenliğini Ahmet Osman Öksüz’ün üstlendiği film kahkaha ve eğlence vaat ediyor.

Elimiz Mahkum’un Çekimleri Nerede Yapıldı?

Geçen sene çekilen Elimiz Mahkum filminin sahneleri İstanbul’da çekildi. Yapım seyirciyle şifresiz bir kanalda ilk defa cuma akşamı 20’de Ana Haber’den sonra buluşacak.