Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde?

/ 19 Ocak 2018 / / yorumsuz
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde?

Türkiye’nin ve dünyanın en çok izlenen YouTuber’larından birinin hayat öyküsünü ekrana taşıyacak olan Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filmi nerede çekildi? Filmdeki havuzlu villa, okul, lise, üniversite, otel, eğlence mekanı, hayvanat bahçesi çekimleri nerede yapıldı? Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi hangi şehirde geçiyor?

Sosyal medyada yavaş yavaş büyüyen ve nihayetinde dünyanın en önemli YouTube içerik üreticilerinden biri haline gelen genç bir erkeğin yaşamından da kesitlere yer verecek olan Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi 19 Ocak 2018’te vizyona girdi ve sinemalarda seyircilerle buluşmaya başladı. Sinema camiasının bazı kesitlerinden büyük eleştiriler alsa da gişede önemli bir başarı yakalaması beklenen film ile ilgili tartışmalar bitmek bilmedi.

Kamil Çetin’in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu ise Enes Batur’un yazdığı filmde annesi hemşire, babası ise polis olan bir genç çocuğun ilgisiz geçen çocukluğu sonrasında hayatındaki büyük değişim anlatılıyor. Enes’in hayatını değiştiren şey ise ona altı yaşındayken alınan bilgisayar olmuştur. Kendisini bilgisayarına adayan Enes, bir süre sonra internetin en ünlü insanlarından biri olur ama çevresindekiler onun üniversite sınavına hazırlanması gerektiğini düşündüğü için kahramanımızı pek de kolay bir süreç beklemez.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı?

Altın Kelebek’te geçtiğimiz dönemin en iyi youtuber-instagramer dalında ödülü kucaklayan Enes Batur’un başrolde yer aldığı bu filmin çekimleri İstanbul ve Antalya’da yapıldı. Genel anlamda çoğu sahne ise Antalya’da geçiyor.