Evlilik Okulu Sunucusu Kim Sunuyor, Kadın Psikolog Spiker İsmi Ne?

/ 4 Şubat 2018 / / yorumsuz
Evlilik Okulu Sunucusu Kim Sunuyor, Kadın Psikolog Spiker İsmi Ne?

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmak üzere yeni bir program daha yayın hayatına merhaba demeye hazırlanıyor. İlk bölümüyle 5 Şubat 2018 Pazartesi akşamı izleyenlerin karşısına çıkacak olan Evlilik Okulu sunucusu kim, programı kim sunuyor? Evlilik Okulu’ndaki psikolog ve kadın spikerin adı – ismi nedir? İşte programa dair bütün detaylar.

Hafta içi her gün öğleden sonra 5.30’da (17:30) izleyenlerin karşısına çıkacak olan Evlilik Okulu programında her hafta birbirinden renkli ve her birinin kendisine özgü özellikleri bulunan beş çift karşımıza çıkacak. Kadın ve erkek toplamda 10 kişinin yarışacağı programda çiftlerin problemleri masaya yatırılacak. evlilikokulutrt.com adresinden programa başvurular gerçekleştirilecek.

Evlilik Okulu programında bir sunucu bir de uzman psikolog görev alacak. Spiker olarak görev alacak olan isim yarışmanın moderatörü olarak önemli anlarda müdahalelerde bulunacak ve programı sunacak, uzman psikolog ise çiftlere ödevler verecek ve onların ilişkilerinin daha düzenli bir hal alması için tavsiyelerde bulunacak.

Evlilik Okulu programının sunucusu Aynur Ayaz oldu. Programda yer alan uzman psikolog ise Yeşim Akıncı olacak. Akıncı için bazı kaynaklar da psikiyatrist olduğu yazsa da bu doğru değildir, kendisi uzman psikolog olarak kariyerini sürdürmektedir. Her bölümde birbirinden eğlenceli anların yanı sıra oldukça dramatik hikayeler ve evli ya da evlenecek olan çiftlere altın nasihatlarin verileceği, izleyenin hayat dersi alabileceği bir format olan bu programın uzun süreler boyunca ekranda kalması bekleniyor.