Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

/ 27 Ocak 2018 / / yorumsuz
Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Star TV’de cumartesi akşamları yoğun bir ilgiyle seyredilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisine bir güzel sarışın kadın oyuncu daha katıldı. Fazilet Hanım ve Kızları Farah kimdir, bu karakteri hangi oyuncu – kim oynuyor, gerçek adı – asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol aldı?

İki yıldır Star TV’yi cumartesi geceleri reyting listesinin üst sıralarına taşımayı başaran ekranların sevilen dizisinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz gibi popüler isimler yer alıyor. Dramatik öyküsü ile izleyenlerin ilgisini çekmeyi başaran dizi, kadrosundaki genç isimlerle de yeni yıldızlar yaratıyor.

Hikayeye yeni heyecanlar katmak isteyen ve yapımın seyir zevkini yükseltme arzusu içerisine giren teknik ekip, senaryoya yeni bir karakter daha dahil etti. Önümüzdeki günlerde diziye Farah rolünü canlandırmak üzere yeni kuşağın güzel oyuncularından birisi daha dahil olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisinde Farah’ı Kim Oynuyor?

Dizide bu rolü genç oyuncu Sümeyra Koç oynuyor. 1987 senesinde doğan ünlü isim şu anda 30 yaşında. İstanbul’da dünyaya gelen ve Bilgi Üniversitesi’nin Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan Koç, yakın zamanda Kanal D’de ekrana gelen Kara Kutu dizisinde Zeynep rolünü canlandırmıştı.

Genç aktrisin daha önce rol aldığı diziler arasında Kurt Seyit ve Şura, Sana Bir Sır Vereceğim, Masumlar, Lale Devri, Otel Divane, Günebakan gibi yapımlar da bulunuyor. Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, hikayesini ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizide bu oyuncunun da önemli bir performans sergileyip yıldızını iyice parlatması bekleniyor.