Fazilet Hanım ve Kızları Hangi Ülkelerde Yayınlanıyor?

/ 13 Ocak 2018 / / yorumsuz
Fazilet Hanım ve Kızları Hangi Ülkelerde Yayınlanıyor?

Star TV ekranlarında iki sezondur büyük ilgiyle izlenen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi hangi ülkelerde yayınlanıyor? Cumartesi akşamları seyirciyle buluşan yapım nerelerde yayına girdi, kaç ülkeye satıldı?

Yurtdışında Mrs. Fazilet and Her Daughters ismiyle satışları gerçekleştirilen ve dağıtımcılığında Inter Medya’nın imzasının bulunduğu Fazilet Hanım ve Kızları, birkaç gün önce dokuz ülkeye daha satıldı. En son Moldova, Sırbistan, Kazakistan, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Bosna Hersek ve Romanya’ya da satılan dizi yurtdışındaki başarısını sürdürüyor.

Kasım 2017 senesinde OSN aracılığıyla 24 ülkede yayına giren (Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi) dizi, Aralık’ta ise Şili’ye satılmıştı.

Fazilet Hanım ve Kızları Kaç Ülkeye Satıldı?

Bu anlaşmaların sonrasında Inter Medya’nın CEO’su Can Okan dizinin MIPCOM’daki tanıtımının ardından geçen üç ay içerisinde 34 ülkeden fazlasına satıldığını ve başka yeni satışların da bitmek üzere olduğunu belirtti: “Türk dizileri oldukça popüler ve şirketimiz, yüksek kaliteli içerik çeşitliliğiyle 2018’deki satışlarında büyük başarı kazanmaya devam edecektir.”

Avşar Film yapımcılığında yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda Gökçe Usta oturuyor. Başarılı oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Mahir Günşıray ve Tolga Güleç gibi isimlerin yer aldığı yapımın senaryosunu ise Gökçen Usta kaleme alıyor.