Feda Konusu Oyuncuları Kadrosu Kim Kimdir Kanal 7 Kore Dizisi

/ 4 Şubat 2018 / / yorumsuz
Feda Konusu Oyuncuları Kadrosu Kim Kimdir Kanal 7 Kore Dizisi

Hint dizileri ile büyük başarı yakalayan Kanal 7 bu sefer de yeni bir Kore dizisini seyirciye servis etmeye hazırlanıyor. Feda dizisinin konusu, başrol oyuncuları, kadrosu hakkında bütün bilgileri  bu sayfada bulabileceksiniz. Kore dizisi Feda’da kim kimdir, hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Yayınladığı yabancı diziler ile yeni bir başarı öyküsü yazmaya başlayan Kanal 7, güncel Türkçe dizilerden sıkılan seyirciler için başarılı bir alternatif yaratmıştı. Hindistan’dan ithal ettiği dizilerin ardından Kanal 7 bu sefer Kore’ye açılıyor. Türkiye’de birçok yerli dizinin esinlendiği ve uyarlandığı Kore dizilerinin orijinal halleri yavaş yavaş Kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşmaya başlayacak.

Feda Dizisinin Orijinal – İngilizce Adı Nedir?

Bu rüzgarın ilk esintileri “Feda” adlı dizi ile geliyor. Yapımın dünya genelinde bilinen İngilizce ismi ise “Secret Love”. Asya ve Uzak Doğu’nun mistik yaşantısını bizlere yansıtacak yapımlardan birisi olan Feda sayesinde izleyenler Kore kültürünü de tanımaya başlayacaklar. Neşe, aşk, hüzün ve fedakarlık gibi konuların büyük bir başarı ile işlendiği yapımlar Feda’dan sonra da teker teker yayına girmeye devam edecek.

Feda Dizisinin Konusu Nedir?

Hüzünlü öyküsü ile izleyicileri ekran başına kitleyecek ‘Secret Love – Feda’ adıyla yakında Kanal 7’de… Yaşanan talihsiz bir kazada değişen hayatların konu olduğu ‘Feda’, Kore dizisi hayranlarını sürükleyici öyküsüne ortak edecek. Yeni savcı olan An Do-Hoon yağmurlu bir akşamda arabasının kontrolünü kaybederek bir kadına çarpar. Kaza sırasında yanında olan sevgilisi şoktadır. Savcı olduğu için kazanın sonuçlarından daha fazla etkileneceğine sevgilisini ikna eden An Do Hoon, Yoo Jung’dan kazayı üstlenmesini ister. Genç kadın sevgilisi için büyük bir fedakârlık gösterip kazayı üstlenir. Ölen kadın ise Min Hyuk’un sevgilisidir ve hamiledir. Her ne kadar ailesi onay vermese de onunla evlenmeyi düşünen Min Hyuk, kazada ölen sevgilisinin intikamını almak için ant içer. Yoo Jung’un peşini bırakmaz. Bir süreden sonra Min Hyuk’un saplantıya dönüşen öfkesinin yerini imkânsız bir aşk alır.

Sevgilisinin ölümüne sebep olan Yoo Jung’a aşık olan Min Hyuk, sevdiği adam için hayatından vazgeçen Yoo Jung ve kendi yaptığı kazayı sevgilisine yükleyip başka bir kadınla evlenen An Doo Hoon’un sürükleyici hikayesi ‘FEDA’ yakında Kanal 7’de…

Feda Dizisi Oyuncu Kadrosu

2013 senesinde yayınlanan, hikayesini Choi Ho Chul ile Yoo Bo Ra’nın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Lee Eung Bok ile Baek Sang Hoon oturmuştu. Sadece “Secret” adıyla da bilinen “Secret Love” dizisi, yani Feda’nın başrol oyuncuları ise Ji Sung, Hwang Jung-eum, Bae Soo-bin, Lee Da-hee gibi isimlerden oluşuyor. Genel oyuncu kadrosunda ise Lee Deok-hwa, Song Min-kyung, Jo mi-ryung, Kang Nam-gil, Choi Woong, Lee Seung-joon, Yang Jin-sung, Kang Shin-il, Hwang Seok-jeong, Ahn Ji-hyun, Kim Hyun-kyun, Kim Hee-ryeong gibi kadın ve erkek oyuncular yer alıyor.

Feda Dizisinin Künyesi

Adı: Secret Love -Feda
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Lee Eung-Bok, Baek Sang-Hoon
Senarist: Choi Ho-Chul, Yoo Bo-Ra
Yapımcı: Kim Jung-Hyun, Park Woo-Ram
Bölüm Sayısı: 16 Yapım Yılı: 2013
Ülke: Güney Kore
Oyuncuları: Hwang Jung-Eum, Ji Sung, Bae Soo-Bin, Lee Da-Hee

Feda Dizisinde Kim Kimdir?

Kanal 7’de ekrana gelen Feda adlı Kore dizisinde hangi oyuncu hangi karakteri oynuyor, karakterlerin gerçek adı – asıl ismi nedir? Karakterlerin annesi, babası, sevgilisi, karısı, kızı, oğlu, erkek arkadaşı, kız arkadaşı, ablası, abisi, kocası, eşi rollerini kim oynuyor? İşte dizideki bütün karakterler ve oyuncu eşleştirmeleri:

Hwang Jung-eum / Kang Yoo-jung
Ji Sung / Jo Min-hyuk
Bae Soo-bin / Ahh Do-hoon
Lee Da-hee / Shin Se-yon
Kang Nam-Kil / Kang Woo-Chul
An Ji-Hyun / Yang Hae-Ri
Yang Jin-Sung / Seo Ji-Hee
Choi Woong / Choi Gwang-Soo
Lee Deok-Hwa / Jo Han-Il
Jo Mi-Ryung / Hong In-Joo
Song Min-Kyung / Jo Min-Joo
Lee Seung-Jun / Choi Gwang-Min
Yang Hee-Kyeong / Park Kye-Ok
Kang Shin-Il / An In-Hwan
Kim Hyun-Kyoon / Park Hyun-Seok
Han Ki-Joong / Yang Ik-Tae
Lee Seung-Jun / Choi Gwang-Min