Git Başımdan Hangi Otelde Çekildi Balayı Deniz Sahneleri Nerede?

/ 30 Kasım 2018 / / yorumsuz
Git Başımdan Hangi Otelde Çekildi Balayı Deniz Sahneleri Nerede?

2015 yapımı güldürü filmi FOX TV’de cuma akşamı seyirci karşısına çıkıyor. 28 Ekim 2015 tarihinde gösterime giren Git Başımdan filmi nerede çekildi? Şahin Altuğ’un yönetmen koltuğunda oturduğu ve Şahin Irmak’ın can verdiği Latif karakterinin yaşadıklarını anlatan Git Başımdan hangi otelde çekildi, balayı ve deniz sahneleri nerede geçiyor, çekimler hangi şehirde ilçede köyde kasabada yapıldı?

Senaryosunu da yönetmen koltuğunda oturan Şahin Altuğ’un kaleme aldığı, müziklerini ise Ömer Özgür’ün yaptığı filmin yapımcıları arasında Oğuzhan Başoğlu ve Kanat Doğramacı bulunuyor. Asteros Film ile Warner Bros Türkiye ortaklığında gösterime giren film, televizyonda yayınlanınca da oldukça ilgi görmeyi başardı.

Oyuncu kadrosunda Şahir Irmak, Bülent Emrah Parlak, Aslı Tandoğan, Nevra Serezli, Seda Güven, Özgür Ozan gibi isimlerin yer aldığı filmin çekim yerleri, setin kurulduğu adres ve konum gibi detaylar seyircilerin merak konusu oldu. Balayı oteli, deniz sahnesi için çekim yapılan yerler dizinin hangi şehirlerde çekildiğine dair merak uyandırdı.

Git Başımdan Hangi Şehirlerde Çekildi?

Filmin çekimleri Eskişehir, Muğla ve İstanbul şehirlerinde yapıldı. Git Başımdan balayı oteli ve deniz sahneleri için genel olarak Muğla şehri kullanıldı. Muğla’nın neresinde çekildiğine gelinecek olursa Datça ve Marmaris Otel’in set yeri olarak kullanıldığını söylemek mümkün.

İstanbul’da ise Çatalca bölgesinde de çekimler yapılırken Eskişehir’de Eti Sualtı Dünyası’nda da bazı sahneler çekildi.