Gülizar Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

/ 17 Aralık 2017 / / yorumsuz
Gülizar Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Çağan Irmak’ın yeni dizisi Gülizar’ın hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. O3 Medya imzası ile ekrana gelecek olan ve hem yapım şirketinin hem de kanal ekibinin büyük ümitlerle yayına sürmeye hazırlandığı Gülizar dizisinden ilk detaylar ortaya çıktı. Şarkı söylemeyi çok seven Gülizar ile başarılı bir veteriner olan Murat’ın yaşamlarının hiç umulmadık bir şekilde kesişmesini anlatan bir hikayeye sahip olan dizi çok yakında izleyenlerle buluşacak.

Babam ve Oğlum adlı sinema filmiyle harikalar yaratan usta yönetmen Çağan Irmak’ın her aşamasında imzasının bulunduğu yeni dizi Gülizar, yıldız oyuncuları da kadrosunda barındırıyor. Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Berkay Ateş gibi isimlerin başrolde olacağı dizi çok yakında başlayacak.

Gülizar Hangi Kanalda Ekrana Gelecek?

Dizinin yayıncısı ise Kanal D oldu. Gülizar’ın hikayesini kısa bir şekilde özetlemek gerekirse;

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.