Gülizar Kartal Kimdir Gerçek Adı (Müzik Prodüktörü)

/ 10 Şubat 2018 / / yorumsuz
Gülizar Kartal Kimdir Gerçek Adı (Müzik Prodüktörü)

O3 Medya imzasıyla cumartesi akşamları Kanal D’de yayınlanan Gülizar dizisinde müzik prodüktörü olarak karşımıza çıkan Kartal karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülizar Kartal gerçek adı, asıl ismi nedir?

Deneyimli yönetmen Çağan Irmak’ın proje tasarımı ve senaryosunu üstlendiği ve Kanal D’de kısa sürede izleyenlerin ilgisini üzerine çekmeyi başaran Gülizar dizisinde Farah Zeynep Abdullah’ı başrolde izliyoruz. Berk Cankat ve Ebru Cündübeyoğlu gibi isimlerin de ana karakterlere hayat verdiği yapıma 10 Şubat 2018 tarihinde yayınlanacak olan bölümde yeni bir erkek karakter dahil oluyor.

4. bölümde diziye katılacak olan karakterin adı “Kartal”. Bir müzik prodüktörü olarak karşımıza çıkacak olan Kartal’ı başarılı oyuncu Engin Hepileri canlandırıyor. Son olarak Blutv’de yayınlanan 7Yüz dizisinde seyrettiğimiz Hepileri yeni karakterini ve projeye dahil olma sürecini şöyle anlattı “ Daha önce Çağan Irmak’la kısa bir süre de olsa çalışma fırsatım olmuştu. Titizliğine, sinemaya getirmek istediği yenikliklere ve tarzına her zaman hayrandım. Onunla çalışmak sizi ve mesleğinizi çok iyi tanıyan bir arkadaş, bir usta ile çalışmak gibi.

Pozitif ve yüksek enerjisi sizi işinize daha çok bağlıyor. Benim için böylesi önemli insanlarla ve yetenekli oyuncu kadrosuyla çalışma fırsatını yine Kanal D ekranında “Gülizar” gibi büyük bir prodüksiyonda yakaladığım için çok heyecanlıyım. Müzik şirketi sahibi ve ünlü bir yapımcı olan Kartal karakteri Gülizar’ın hayallerinde etkili olacağını, dizinin yüksek temposunu daha da yükselteceğini ve renklendireceğini ümit ediyorum.”

Engin Hepileri, 1978 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi ve şu anda 40 yaşında. Daha önce Melek ile Serhat, İntikam, Koyu Kırmızı, Çemberin Dışında, Emret Komutanım, Yaprak Dökümü, Kara Ekmek gibi yapımlarda oynamıştı.