Gülizar Nerede Çekiliyor, Çekim Yeri Hangi Şehirde İlçede?

/ 19 Ocak 2018 / / yorumsuz
Gülizar Nerede Çekiliyor, Çekim Yeri Hangi Şehirde İlçede?

Ünlü yönetmen Çağan Irmak televizyonlara dönüyor. O3 Medya imzası ile 20 Ocak’tan itibaren cumartesi akşamları yayınlanacak olan Gülizar nerede çekiliyor, dizinin klip, ev, çiftlik, pavyon çekimleri nerede yapılıyor? Gülizar dizisi hangi şehirde, ilçede geçiyor?

Şu an yayınlanmakta olan İstanbullu Gelin ve Vatanım Sensin dizilerinin de yapımcısı olan O3 Medya, Çağan Irmak’la işbirliği yaparak yine önemli bir projeyi seyirciye servis etmeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Gülizar adlı dizide Berk Cankat ile Farah Zeynep Abdullah başrolde yer alacak.

Şarkıcı olma hayali ile yanıp tutuşan Gülizar ile veteriner hekim olarak görev alan Murat’ın hikayesini ekranlara getirecek olan dizide aşk üçgenleri, imkansız durumlar, dram, hayaller ve zaman zaman komik durumlar izleyenlere yansıtılacak. Güçlü oyuncu kadrosunda Şerif Sezer, Ebru Cündübeyoğlu, Berkay Ateş, Osman Alkaş, Zuhal Gencer gibi isimlerin de yer aldığı Gülizar dizisinin nerede çekildiği konusundaki detaylar ortaya çıktı.

Gülizar’ın Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Bu cumartesi izleyenlere merhaba diyecek olan dizinin çekimleri İzmir’de yapılıyor. Bazı iddialara göre ilk bölümlerin ardından çekimler İstanbul’a taşınacak olsa da şu an bu konuda resmi bir bilgi bulunmuyor. Diğer taraftan dizide Gülizar’ın şarkı söylediği sahnelerde İzmir’in Konak Meydanı gibi turistik alanlarından da detaylar seyirciyle paylaşıldı.