Gülperi Selen Kimdir Hasan’ın Sevgilisi Gerçek İsmi

/ 16 Kasım 2018 / / yorumsuz
Gülperi Selen Kimdir Hasan’ın Sevgilisi Gerçek İsmi

Show TV’de yayınlanan ve cuma günleri yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkan Gülperi dizisine yeni oyuncular ve karakterler katılmaya devam ediyor. Başrolde Nurgül Yeşilçay’ın olduğu ve yapımcılığını TIMS&B Productions’ın üstlendiği diziye son katılan isim Selen Alkılıç karakteriyle Rabia Soytürk oldu.

Gülperi’nin başından geçen dramatik olayların anlatıldığı dizide Hasan’ın kötü insanlara bulaşmasıyla birlikte dizi ekibine dahil olan Selen karakteri, kötü adamlar tarafından kaçırılır. Hasan yüzünden kaçırılan kızı yeniden kurtaran kişi Hasan olacaktır. Ama Selen’in babası Hasan’ın peşini bırakmaz ve cezası alması için elinden geleni yapar. Bir taraftan kötü adamlar, diğer taraftan da kızın babası yüzünden Hasan’ın başı belaya girecektir. Tüm bunların ortasında Gülperi ile Avukat Kadir her zamanki gibi genç adamı kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Gülperi Dizisi Selen Gerçek İsmi

Dizide Selen Alkılıç karakterine genç oyuncu Rabia Soytürk can veriyor. Soytürk, ilk dizi performansını puhutv’de ekrana gelen internet dizisi Şahsiyet ile sergilemişti. Bu dizide Cansu Dere, Haluk Bilginer, Hümeyra, Necip Memili gibi başarılı oyuncularla birlikte rol alan Soytürk, Süveyda adlı karaktere can vermişti. 19 yaşındaki oyuncu ilk dizisinde dilsiz bir kızı canlandırmıştı.