Güzel İkili Konusu Oyuncuları Kadrosu TV8

/ 19 Ocak 2018 / / yorumsuz
Güzel İkili Konusu Oyuncuları Kadrosu TV8

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 cuma akşamları televizyon filmi yayınlamaya devam ediyor. Güzel İkili oyuncuları kimler, filmde hangi oyuncular görev alıyor? Güzel İkili oyuncu kadrosu, konusu, hikayesi ve filme dair bütün detaylara bu sayfadan ulaşabileceksiniz.

19 Ocak 2018 Cuma akşamı saat 20’de televizyonda ilk kez seyirciyle buluşacak olan Güzel İkili adlı film TV8’de seyirci karşısına çıkacak. Yapımın yönetmen koltuğunda Atilla Cengiz oturuyor. 2016 yılında çekimleri tamamlanan filmin senaryosunu ise Geniş Aile ile tanıdığımız Cüneyt İnay kaleme alıyor.

Güzel İkili’nin hangi şehirde çekildiğine gelecek olursak filmin çekim yerleri için İstanbul’un seçildiğini söyleyebiliriz.

Güzel İkili Filminin Konusu

Filmin hikayesi ve anlatıyor olduğu konusuna gelecek olursak; ana karakterdeki adam, bir mafya ekibi için tahsilatçılık yaparak görevini sürdürür. Fakat bir kıza aşık olduğu için artık hayatında yeni şeyler yapmak durumunda kalır. Kız ise annesine evlenmek istediğini söyler ve onu bu konuda ikna etmeyi başarır.

Tüm bunlar olurken erkek tarafında olaylar oldukça karışık şekilde ilerlemeye devam eder. Erkek, sevdiği kadına mafya işlerine buluştuğunu söylememiştir ve tahsilat meselesi ortaya çıkarsa durumun daha karışık bir hal alacak olmasından endişe duyar. Kıza yalan söyleyip büfe işlettiğine dair onu inandıran erkek karakterimiz asıl işinden çekilmeden önce son bir defa daha iş yapacaktır.

Ama Güzel İkili filmindeki son bu iş kahramanlarımızı daha da belanın içine itecektir. Güldürü ve aksiyonun bir dakika bile eksik olmadığı filmde seyirciler eğlenceye doyacak.

Güzel İkili Filminin Oyuncu Kadrosu

Yönetmen olarak Atilla Cengiz’i, senarist olarak ise Cüneyt İnay’ı gördüğümüz Güzel İkili filminin başrol oyuncuları arasında Ufuk Özkan, Fulya Zenginer, Gökhan Yıkılkan ve Hakan Salınmış bulunuyor. Filmde ayrıca Ercan Özdal, Aydan Çakır ve Yüksel Ünal gibi oyuncular da görev aldı.

Güzel İkili filminde Fulya Zenginer, Melike rolüne; Ufuk Özkan, Tahsin karakterine; Gökhan Yıkılkan ise Zafer’e can veriyor.