Hangi Spikerler beIN Sports’tan Ayrıldı?

/ 31 Aralık 2017 / / yorumsuz
Hangi Spikerler beIN Sports’tan Ayrıldı?

Katarlı beIN Media Group tarafından satın alındıktan sonra LigTV adı tarih olmuş ve Süper Lig başta olmak üzere birçok spor organizasyonunun yayıncısı olan kanalın ismi beIN Sports olmuştu. Bu değişiklikle beraber kanalda taşlar yerinden oynamış, birçok yeni isim transfer edilmiş, kimi isimlerle de yollar ayrılmaya başlanmıştı. Bugünlerde ayrılık rüzgarları devam ediyor, peki hangi spikerler beIN Sports’tan ayrıldı?

Geçen sene Türk televizyonlarında spor alanında kendini ispatlamış Güntekin Onay, Yalçın Çetin gibi isimleri kadrosuna katan beIN Sports yeni sezonda Çağdaş Tok ve Müjdat Mustafa Muratoğlu gibi isimlerle yolları ayırdı. İki isim sosyal medya hesabından kanaldan ayrıldıklarını duyurmuştu.

Edinilen yeni bilgiye göre Onur Şahin ve Bülent Boğ ile de yollar ayrıldı. Muratoğlu, Şahin’in sosyal medya hesabı olmadığı için açıklamayı kendisi yaptı ve kamuoyunu bilgilendirdi. Katarlı medya grubunun ilerleyen günlerde beIN Sports’u daha cazip bir yer haline getirebilmek adına transferlere ve ayrılıklara devam edeceği düşünülüyor.