Hayat Sırları Neden Final Yapıyor, Niye Yayından Kaldırıldı?

/ 16 Aralık 2017 / / yorumsuz
Hayat Sırları Neden Final Yapıyor, Niye Yayından Kaldırıldı?

Star TV’nin çok büyük ümitlerle yayına sürdüğü ve güçlü oyuncu kadrosu ile hikayesi sayesinde kısa sürede dikkat çekmeyi başaran yeni dizi Hayat Sırları‘ndan seyirciye kötü haber geldi. Birkaç ay önce ilk bölümü ile seyirciye merhaba diyen ve oyuncu kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Ecem Erkek, Devrim Yakut gibi isimlerin yer aldığı Hayat Sırları final yaparak izleyenlere veda etmeye hazırlanıyor.

Hayat Sırları Neden Final Yapıyor?

Most Production imzası ile ekrana gelen dizi bir süredir reytinglerde bekleneni veremiyordu, durum böyle olunca hem kanal hem de yapım şirketi işi daha fazla uzatmak istemedi ve kısa süre içinde dizinin final yaparak ekrana veda etmesi için gerekli hazırlıklara başladı. Elde çekilmiş bölümleri bulunan dizi geçen haftalarda total grubunda ilk ona girmekte zorlanıyordu.

Bu hafta sekizinci bölümüyle ekrana gelecek olan Hayat Sırları dizisinin Ocak 2018’de ekrana veda etmesi bekleniyor. Dizinin reytingleri düşük olduğu için ve sosyal medyada da yeteri kadar yankı uyandıramadığı için başka bir kanala geçme ve yayına orada devam etme gibi bir ihtimali bulunmuyor. En iyi ihtimalle dizinin 13. bölümde final yapması beklenir iken kanalın sabırsız davranıp yapımı daha erken yayından kaldırabileceği de belirtiliyor.

Yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı saat 20’de Star TV’de izleyenlerin karşısına çıkacak olan dizi 20 Aralık 2017 Çarşamba akşamı sekizinci bölümü ile ekrana gelecek.