Hayat Sırları Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

/ 20 Ocak 2018 / / yorumsuz
Hayat Sırları Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Star TV ekranlarında seyirciyle buluşan Hayat Sırları dizisi yolun sonuna geldi. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Hayat Sırları neden final yaptı, niye yayından kalktı, dizi bitti mi yoksa devam edecek mi?

Başrol oyuncuları arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Devrim Yakut ve Hazar Ergüçlü gibi isimlerin yer aldığı kadroda bu isimlere Olgun Toker, Nilgün Türksever, Gökçe Yanardağ, Mehmet Bilge Aslan, Ayfer Dönmez, Ecem Erkek, Efecan Şenolsun, Utku Ateş, Ceren Ertan gibi isimlerin eşlik ettiği Hayat Sırları dizisinin final tarihi belli oldu.

Hayat Sırları 21 Ocak 2018 Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 11. bölümüyle ekrana veda edecek. Daha önce ilk 13 bölümü tamamlaması beklenen dizi için iki bölüm daha beklenmedi ve erken final yapmasına karar verildi. Böylesine güçlü isimlerden oluşan bir kadroya sahip olmasına rağmen dizi niye erkenden yayından kalktı?

Hayat Sırları Dizisi Neden Bitti?

Dizinin final yapmasının sebebi elbette ki reytingler oldu. Gün değişikliğine rağmen yine reytinglerde yükseliş yakalayamayan Hayat Sırları, maliyetli bütçesi sebebiyle daha fazla uzatılmadı ve 11 bölüm sonunda seyirciye veda etmesine karar verildi.

Most Production imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz oturuyordu ve senaryosunu Mahinur Ergun yazıyordu. Hayat Sırları’nın proje tasarımı ise Gül Oğuz’a aitti.

Hayat Sırları Final Bölümü Konusu

Kuzgunlar torunlarını bağrına basıyor. Mustafa, yıllar sonra hayatını kurtaran dostuyla karşı karşıya. İki eski dost yılların acısını çıkarıyor. Hakan gerçek babasıyla yüz yüze! Hakan gerçekleri öğrenecek mi? Ayşen başındaki beladan kurtulmak için her yolu deniyor. Seher bir türlü kızının kalbine giremiyor. Seher, Zeyno’ya kendini sevdirmeyi başarabilecek mi? Seher ve Burak’ı nasıl bir gelecek bekliyor? Sevgileri bu sınavları atlatabilecek mi?