Hayat Sırları Neden Gün Değiştirdi, Hangi Güne Alındı?

/ 29 Aralık 2017 / / yorumsuz
Hayat Sırları Neden Gün Değiştirdi, Hangi Güne Alındı?

Star TV’nin büyük ümitlerle yayına sürdüğü fakat gidişatından pek memnun olmadığı yeni dizisi Hayat Sırları adım adım finale yürüyor. İlk etapta saat değiştiren ve bu değişikliğe rağmen yine beklenen reyting başarısını elde edemeyen Hayat Sırları neden gün değiştirdi, hangi güne alındı? Dizide yaşanan son gelişmeler ve projenin ekran ömrüne yönelik detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Çarşamba akşamları Most Production imzası ile seyirci karşısına çıkan ve oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı yapım Star ekranlarında yayınlanıyor. İlk başta başarılı oyuncuları ve enteresan hikayesi ile ilgi çekmeyi başarsa da reytinglerde arzu edilen sonuçları bir türlü elde edemeyen dizinin final yapacağına yönelik dedikodular ortaya çıkmaya başlamıştı. Yaşanan son gelişmeler ise bu dedikoduları doğrular nitelikte. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin ilk önce saati değiştirilmişti, şimdi ise yayın günü değişti. Bu değişiklik de işe yaramazsa dizinin sona ermesi bekleniyor.

Hayat Sırları Hangi Güne Alındı?

Hayat Sırları dizisinin yeni yayın günü ise pazar oldu. Bundan böyle haftanın son günü saat 20’de yeni bölümleri ile ekrana gelen dizi son şansını değerlendiremezse finale yürümüş olacak. Yeni gününde O Ses Türkiye, Savaşçı, Aslan Ailem, Çocuklar Duymasın gibi rakipleriyle mücadele edecek olan yapımın şansının pek yüksek olmadığı düşünülüyor.