Hıçkırık Reytingleri Ne Kadar İzlendi Kaçıncı Oldu?

/ 1 Ocak 2018 / / yorumsuz
Hıçkırık Reytingleri Ne Kadar İzlendi Kaçıncı Oldu?

2018’in ilk gününde birinci bölümüyle seyirci karşısına çıkan Kanal D ekranlarının yeni günlük dizisi Hıçkırık reytingleri ile bu sayfada bir araya geleceksiniz. Hıçkırık ne kadar izlendi, dizinin reyting sonuçları ne durumda? Güçlü bir kadroya sahip olan ve iddialı bir şekilde ekrana giriş yapan Hıçkırık reytinglerde kaçıncı oldu, izlenme oranı hangi seviyede? Tüm bu soruların cevabına bu sayfada ulaşabileceksiniz.

İlerleyen bölümlerdeki hikayesi kadar Hıçkırık reytingleri ile de büyük bir merak konusu oldu. Kenan ve Nalan’ın hem acı dolu hem de imkansızlıklarla dolu aşk hikayesinin işlendiği dizi pazartesiden cumaya kadar her gün saat öğlen 3’te seyirci karşısına çıkıyor. Başrol kadrosunda Sezgi Sena Akay, Barış Arda Hacıoğlu, Nurseli İdiz, Selçuk Özer gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Fırat Gürsoy oturuyor. Senaryosunu Reife Zerener ile Gökhan Korkusuz’un kaleme aldığı Hıçkırık reyting karnesi için aşağıdaki taraftan faydalanabilirsiniz.

Sonuçlar yeni bölüm yayınlandıktan sonraki gün en geç saat 13’de güncellenecektir.

Hıçkırık Reyting Sonuçları

Dizi 1. bölümü ile total grubunda reytinglerde 1,75 reyting ve 7,45 share alarak 35. oldu.

AB grubunda ise 1,45 reyting ve 6,76 share alarak 35. oldu.

Hıçkırık dizisinin genel konusu ise şu şekilde:

Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.

Benzer Konular