İstanbullu Gelin Özgür Kimdir Asistan Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

/ 30 Kasım 2018 / / yorumsuz
İstanbullu Gelin Özgür Kimdir Asistan Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Cuma günleri Star TV ekranlarında yayınlanan, O3 Medya’nın sevilen dizisi İstanbullu Gelin’e bu hafta Faruk’un asistanı olarak Özgür karakteri dahil oluyor. Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrolde olduğu İstanbullu Gelin dizisinde Özgür kimdir, kaç yaşında, karakteri hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor, nereli? İstanbullu Gelin Özgür gerçek adı, asistan asıl ismi nedir?

30 Kasım 2018 tarihinde ekrana gelecek olan yeni bölümde diziye Faruk’un yardımcısı asistanı olarak Özgür karakteri dahil olacak. Adı dolayısıyla ilk etapta herkesin erkek sandığı fakat sürpriz bir şekilde kadın olduğu ortaya çıkan Özgür yüzünden Süreyya ile Faruk arasında bir gerilim meydana gelecektir. Başarılı asistan son derece çalışkan ve iş bitirici birisi olsa bile cinsiyeti yüzünden bazı sorunlar yaşayacaktır.

İstanbullu Gelin Özgür’ü Kim Canlandırıyor?

Dizide bu karaktere hayat veren oyuncunun ismi Eylül Su Sapan‘dır. Oyunculuk kariyerine Show TV’de 2012 yılında yayınlanan gençlik dizisi Pis Yedili ile başlayan güzel oyuncu sonrasında Ammar: Cin Tariktı isimli korku filminde oynadı. Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Beş Kardeş dizisinde Nazlı rolünü canlandıran Eylül Su Sapan, Kırgın Çiçekler’de ise Harika adlı karaktere hayat verdi. Show TV’de yayınlanan fakat ekran ömrü kısa süren Klavye Delikanlıları dizisinde Kuzen Volki’nin sevgilisi olan Cansu’yu canlandıran genç oyuncu aynı zamanda Büyük Sürgün Kafkasya, Tatlı İntikam, Damat Takımı, Dört Köşe, Nadide Hayat gibi diziler ve filmlerde de oynadı.