İstanbullu Gelin Siren Kimdir, Garip’in Eski Karısı Gerçek Adı

/ 1 Şubat 2018 / / yorumsuz
İstanbullu Gelin Siren Kimdir, Garip’in Eski Karısı Gerçek Adı

Star ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden İstanbullu Gelin dizisinde Garip’in eski karısı, boşandığı eşi Siren karakterini hangi oyuncu, kim oynuyor? İstanbullu Gelin Siren gerçek adı, asıl ismi nedir, kimdir?

Özcan Deniz ile Aslı Enver’in başrolde yer aldığı ve ikinci sezonuyla yayın hayatına devam eden cuma akşamlarının başarılı dizisi yeni karakterler ve deneyimli isimler ile senaryoyu güçlendirip izleyenlere daha kaliteli bir seyir keyfi sunmaya çalışıyor. O3 Medya’nın imzasıyla yayınlanan yapıma önümüzdeki bölümde ünlü bir kadın oyuncu daha katılıyor.

Yönetmen olarak Deniz Koloş ile Zeynep Günay Tan’ın görev aldığı İstanbullu Gelin dizisine Tamer Levent’in hayat verdiği Garip karakterinin eski karısı olan Siren diziye dahil oluyor. Senaryosunu başarılı yazarlardan Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dizide bu karakterin dahil olmasıyla beraber heyecan daha da artacak.

İstanbullu Gelin Dizisinde Siren’i Kim Oynuyor?

Dizide bu role oyuncu kimliğinin yanı sıra sunucu ve şarkıcı olarak da tanıdığımız Defne Samyeli hayat veriyor. Geçen sezon ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’da görev alan ve ajan Zeynep rolüne can veren oyuncu, İstanbullu Gelin dizisinde konuk olarak yer alacak. Bu diziyi uzun zamandır beğeni ile takip ettiğini söyleyen Samyeli, dizide yer alacak olmanın heyecanını yaşıyor.

1972 yılında doğan başarılı isim şu anda 45 yaşında.

2011 senesine kadar Eren Talu ile evli olan Samyeli’nin bu evlilikten Deren ve Derin adında iki çocuğu olmuştu. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan kadın oyuncu Babam Sınıfta Kaldı dizisinde de boy göstermişti. Samyeli’nin sunucu olarak görev aldığı kanallar arasında Star, Teleon, Kanal D, Show TV, atv ve a haber bulunuyor.