Jet Sosyete Gündüz Gerçek Adı Kel Adam Kimdir Hangi Oyuncu?

/ 25 Şubat 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete Gündüz Gerçek Adı Kel Adam Kimdir Hangi Oyuncu?

Doğuş Grubu’na bağlı olarak ulusal yayınlarını sürdüren Star TV’de izleyenlerle buluşan Jet Sosyete dizisinde Safiye’nin erkek kardeşi, Yaşar’ın kayınbiraderi, Melike’nin abisi, Yıldız’ın dayısı rolünü hangi oyuncu canlandırıyor sorusu cevabını buldu. Jet Sosyete Gündüz gerçek adı asıl ismi nedir, dizideki kel karakteri kim oynuyor? Jet Sosyete Gündüz kimdir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri?

Pazar akşamları yayınlanan dizinin en enteresan karakterlerinden birisi de şüphesiz ki Gündüz oldu. Adı ile tamamen ters bir karaktere sahip olan Gündüz son derece karanlık ve tehlikeli bir kişilik. Delikanlılık raconu ile yaşamayı seven ve son derece agresif, sinirli birisi olan Gündüz için ailesindeki kadınlar çok önemlidir. Onlara zarar gelmesini ya da birilerinin onlara ters gözle bakmasını istemez. Sakat işlerin içerisinde yer almak konusunda her zaman büyük bir potansiyele sahip ama buna rağmen kendi çapında bir ahlak prensibine sahiptir. Böylesine değişik ve eğlenceli bir karakter söz konusu olunca seyirciler de Jet Sosyete Gündüz kimdir diye soruyorlar.

Sosyete ortamına tamamen yabancı olan ama Alara ile tanışınca bir anda ona karşı bir şeyler hissetmeye başlayan karakterimiz belki de ileride onun sevgilisi olacaktır. Yeni ortamına adapte olmakta zorluk çekecek olan Jet Sosyete Gündüz gerçek adı nedir sorusunun yanıtını hemen alt kısımda buluyor olacaksınız. Bu karakterin komşusu Ozan’la çekişmeleri de oldukça değişik sahnelerin ortaya çıkmasını sağlayacak.

Jet Sosyete Gündüz Kimdir?

Dizide bu karaktere Bartu Küçükçağlayan can veriyor. Son olarak Blutv’de yayınlanan Masum dizisinde de boy gösteren sevilen oyuncu daha önce Yalan Dünya ve Komedi Türkiye yapımlarında da oynamıştı. 1983 senesinde Eskişehir’de doğan 35 yaşındaki oyuncu Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı Orçun karakteriyle dikkat çekmişti.