Jet Sosyete İlayda Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

/ 25 Şubat 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete İlayda Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

BKM imzalı yeni komedi dizisinde Jet Sosyete İlayda kimdir? Dizide Ozan’ın sevgilisi – nişanlısı olarak seyrettiğimiz bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Çıkrıkçıoğlu familyasının en büyük kızı olan ve Alara’nın ablası olan İlayda’yı canlandıran kadın oyucunun ismi nedir? Jet Sosyete İlayda gerçek adı belli oldu, kaç yaşında, işte bütün detaylar…

En büyük tekstil şirketlerinden birisinin sahibi olan Çıkrıkçıoğlu ailesinin mensubu olan bu kadın karakter, Ozan ile bir ilişki yaşamıştır. Özellikle Ozan’ın babası Cengiz Bey, oğlunun bu kız ile beraber olmasını istemektedir çünkü bundan ailenin ekonomik çıkarları olabilecektir. Diğer taraftan Ozan’ın çapkınlıkları ve yeni komşularıyla yaşayacağı ilişkiler İlayda’nın durumunu zedeleyecektir.

İlayda karakteri ailesinin tekstil geleneğini kabullenmeyerek pasta şefi olarak çalışmaya başlamış ve kendisine yeni bir yol çizmiştir. Cemiyet yaşamının en genç temsilcilerinden birisi olan İlayda adeta bir sosyetik prensestir. Cemiyette herkes onu tanır, zaman zaman şımarık ve kibirli tavırlarıyla başkalarını kendisinden soğutur ama bazı durumlarda da çok sevecen bir kişiliğe sahip olabilir.

Jet Sosyete İlayda’yı Kim Oynuyor?

Dizide bu karaktere Deniz Cengiz hayat veriyor. Daha önce dizilerde çok görmeye alışık olmadığımız bu isim YouTube’da Klavuzu Karga adlı bir kanal ile paylaştığı videolar sayesinde dikkat çekmiş ve daha sonra Deniz Cengiz TV’yi kurmuştu. Web aleminin tanınan isimlerinden biri olan Cengiz ayrıca yazarlık da yapıyor.