Jet Sosyete Melike Kimdir Safiye’nin Kardeşi Gerçek Adı Kaç Yaşında?

/ 25 Şubat 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete Melike Kimdir Safiye’nin Kardeşi Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Star ekranlarında pazar akşamları yayınlanan güldürü dizisinde Jet Sosyete Melike kimdir? Dizide Yaşar’ın baldızı, Safiye’nin kardeşi, Yıldız’ın teyzesi olarak seyrettiğimiz karakteri kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? İlerleyen bölümlerde Ozan’ın sevgilisi olarak görme potansiyelimiz olan Jet Sosyete Melike gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri?

Dizinin ana karakteri Yaşar’ın eşi olan Safiye’nin kardeşi olarak seyrettiğimiz Melike bir süredir eniştesi ve ablasıyla beraber yaşamaya başlamıştır. Baldız olarak yeni evinde kalan Melike, son derece güzel ama bu albenisinin farkında olmayan bir karakter. Gayet gerçekçi bir kişiliğe sahip olan güzel kızımız aynı zamanda dobradır da. Fakat zaman zaman bu dobralığı patavatsızlığa evrilebilmektedir. Böylesine bilmiş ve güzel bir karakter olduğu için de seyirciler Jet Sosyete Melike gerçek adı nedir diye merak etmeye başladı.

Geniş oyuncu kadrosu ve birbirinden enteresan karakteriyle dikkat çeken dizide kısa sürede ön plana çıkmayı başaran Melike’nin en önemli ilgi alanlarından birisi de tarımdır. Bahçeyle, ağaçlarla ve çiçeklerle uğraşmayı çok seven karakterimizi ilk bölümde toprak çapalarken bile seyretmiştik. JetSet konaklarına taşınmasıyla beraber yolu Ozan’la kesişen Jet Sosyete Melike kimdir?

Jet Sosyete Dizisinde Melike’yi Hangi Oyuncu Oynuyor?

Dizide bu role genç kadın oyuncu Aslı Bekiroğlu can veriyor. Henüz 22 yaşında olan genç isim İstanbul’da doğup büyüdü. İtalyan Lisesi’nden mezun olan Bekiroğlu, Bahçeşehir Üniversitesi’nde lisans eğitimini sürdürüyor. Daha önce Mutluluk, Beni Böyle Sev gibi dizilerde de rol alan isim Show TV’de ekrana gelen Gülümse Yeter dizisindeki performansıyla ön plana çıkmıştı. Güzel oyuncu, Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın da başrolde yer aldığı İkimizin Yerine adlı sinema filminde de boy göstermişti.