Jet Sosyete Nazlı Kimdir Ozan’ın Sevgilisi Gerçek Adı

/ 17 Kasım 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete Nazlı Kimdir Ozan’ın Sevgilisi Gerçek Adı

Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı ve Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de ekrana gelen çarşamba günlerinin sevilen komedi dizisi Jet Sosyete ikinci sezona yeni karakterleri ve oyuncuları ile dikkat çekerek başladı. Geniş oyuncu kadrosu ve güldürü dolu hikayesi ile izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatan Jet Sosyete’de Nazlı kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Sarışın, beyaz tenli vücudu ve güzelliğiyle dikkat çeken Ozan’ın sevgilisi, şirketin yeni üyesi olan kadın karakteri canlandıran oyuncu kaç yaşında ve nereli? Jet Sosyete Nazlı gerçek ismi, asıl adı nedir, daha önce oynadığı diziler ve filmler nelerdir? İşte konuya ilişkin bütün bilgiler.

Oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Derya Karadaş, Sarp Apak, Gülse Birsel, Tuğba Çom, Aslı Bekiroğlu gibi birçok ünlü ismin yer aldığı ve ekrana iddialı bir başlangıç yapan, yeni sezonda ise Star TV’den TV8’e transfer olan Jet Sosyete, Yüksel ailesinin beklenmedik bir şekilde zenginler dünyasına girmesinin ardından gelişen komik olayları ele alıyor. Özpamukların komşusu olan ve bir anda şirketin CEO’su olan aile reisi, yeni hayatına alışmaya çalışırken enteresan olaylarla da karşı karşıya kalıyor.

Yeni sezonda diziye katılan Nazlı karakteri de Özpamukların çapkın oğlu Ozan’ın dikkatini çeker ve onunla ufaktan bir ilişki yaşamaya başlar. Elbette bu durum hem Yüksel ailesini hem de şirket içi ilişkileri negatif etkileme potansiyeline sahip olduğu için işler karışacaktır. Ayrıca İlayda’nın da eski nişanlısının yanında yine başka bir kız görmesi olayları tetikleyecek bir diğer faktördür.

Jet Sosyete Nazlı Kimdir?

Jet Sosyete Nazlı gerçek adı Nursena Yılmaz‘dır. Ablası Ayşenur Yılmaz’la birlikte sosyal paylaşım ağı YouTube’da çektiği videolarla ünlü olan Nursena Yılmaz, lisans eğitimini Sabancı Üniversitesi’nin Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Daha sonra yüksek lisansını grafik tasarım alanında yapan ve internet fenomeni olan Yılmaz’ın bir de kafesi var.