Jet Sosyete Ne Zaman Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

/ 18 Şubat 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete Ne Zaman Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

Star TV ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Jet Sosyete ne zaman yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkıyor? Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı ve büyük ümitlerle yayına giren Jet Sosyete tekrarı hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor? Dizinin eski bölümleri için belli bir yayın günü açıklandı mı?

Yalan Dünya ve Avrupa Yakası gibi televizyon dizileri ile geniş bir hayran kitlesi elde eden ve geçen ay vizyona giren Aile Arasında adlı sinema filmiyle de gişede büyük bir başarı yakalayan Gülse Birsel, yeni bir proje ile tekrar izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en güçlü kadın komedi yazarlarından Birsel, bu projede de iddialı bir kadro ile ekranda olacak. Yeni bölümleri pazar akşamları yayınlanacak olan Jet Sosyete dizisinin oyuncu kadrosunda Birsel’in yanı sıra Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Ecem Uzun, Çağlar Çorumlu gibi isimler de bulunuyor.

İlk bölümüyle 18 Şubat 2018 Pazar akşamı saat 20’de izleyenlere merhaba diyecek olan Jet Sosyete’nin tekrar bölümleri için net bir yayın günü bulunmuyor. Startv.com.tr adresine giderek yayın akışını inceleyebilir ve en güncel detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede dizinin eski bölümlerini izlemek istediğiniz zaman herhangi bir yanlışlığa kapılmadan en doğru bilgiye ulaşmanız mümkün olacaktır. Diğer taraftan Jet Sosyete’nin eski bölümlerini sonradan izlemek istiyorsanız puhutv’yi de tercih edebilirsiniz. Star TV ile aynı medya grubuna bağlı olan puhutv, dizilerin bölümlerini televizyonda yayınlandıktan hemen sonra seyirciye servis ediyor.