Jet Sosyete Nerede Çekiliyor Ev Konak Villa Set Hangi İlçede?

/ 25 Şubat 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete Nerede Çekiliyor Ev Konak Villa Set Hangi İlçede?

Star TV ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle izleyenlere merhaba diyen komedi dizisi Jet Sosyete nerede çekiliyor? İki lüks evin daha doğrusu villa, konak olarak da tabir edebileceğimiz hanelerin bulunduğu mekan gerçek mi yoksa platoda mı çekimler yapılıyor? Güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı ekibiyle dikkat çeken dizinin çekim yerine dair detayları bu yazıda bulabileceksiniz.

Gülse Birsel’in senaryo yazarı olmanın yanı sıra oyuncu olarak da görev aldığı dizide Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Bartu Küçükçağlayan, Sarp Apak gibi isimler de rol alıyor. Tecrübeli ve başarılı genç isimleri bir araya getirerek önemli bir oyuncu kadrosu oluşturmayı başaran yapım ekibi birinci bölümüyle reytinglerde büyük başarı yakalasa da bazı seyirciler dizi hakkında ciddi eleştirilerde bulunmuştu. Bu eleştirilerden birisi de dizinin çekim yeri ile alakalıydı. Hal böyle olunca pek çok izleyen Jet Sosyete nerede çekiliyor diye merak etmeye başladı.

İş yeri, ofis, ev, villa, konak, bahçe gibi mekanlarda geçen dizinin bütün çekimleri platoda yapılıyor. Yani dizide gördüğünüz mekanların hiçbirisi gerçek hayatta var olan yerler değil ve dizi için özel olarak tasarlanmış alanlar. Tabi ilerleyen bölümlerde yapım ekibi bir karar değişikliğine giderek diziyi gerçek mekanlarda çekmeye başlar mı orasını bilemiyoruz. Jet Sosyete’nin hangi şehirde çekildiğine gelecek olursak tabii ki bu dizi de İstanbul’da çekiliyor.