Jet Sosyete Reytingleri Ne Kadar İzlendi Kaçıncı Oldu?

/ 18 Şubat 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete Reytingleri Ne Kadar İzlendi Kaçıncı Oldu?

18 Şubat 2018 Pazar akşamı ilk bölümüyle ekran macerasına başlayan Jet Sosyete reytingleri ne durumda? Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu gibi isimlerin başrolde yer aldığı Jet Sosyete reyting sonuçları listesinde kaçıncı sırada, dizi ne kadar izlendi, izlenme oranı, reyting sıralaması gibi bilgiler bu sayfada.

Pazar günleri seyirciyle buluşacak olan ve ekrandaki komedi kıtlığını bitirmesi beklenen dizide Gülse Birsel’in imzası bulunuyor. Ekrandaki ender kadın komedi senaristlerinden olan Birsel bu dizi için de önemli bir hazırlık yaptı. Orta sınıf ya da fakir diyebileceğimiz bir ailenin jet hızıyla sosyete dünyasına dahil olmasını anlatan dizide deneyimli oyuncular kadar genç isimler de bulunuyor.

Liste her hafta yeni bölüm yayınlandıktan bir gün sonra en geç saat 13:00’da güncellenir. Sonuçlara ilişkin yorumlarınızı ve tahminlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Jet Sosyete Reyting Sonuçları

1.Bölüm Reytingleri

Jet Sosyete, 18 Şubat 2018 Pazar akşamı total grubunda 5,89 reyting ve 12,37 share alarak 3. oldu.

Dizi, AB grubunda ise 10,31 reyting ve 22,26 share alarak 1. oldu.

Jet Sosyete tuttu mu, reyting rekoru kaç, reytingleri düştü mü gibi tüm sorular haftalar ilerledikçe bu sayfada yanıtını buluyor olacak. Siz de konu hakkında yorum ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.