Jet Sosyete Yıldız Kimdir Gerçek Adı Yaşar’ın Kızı Kaç Yaşında?

/ 25 Şubat 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete Yıldız Kimdir Gerçek Adı Yaşar’ın Kızı Kaç Yaşında?

Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren, Derya Karadaş gibi tecrübeli oyuncuların rol aldığı komedi dizisinde Jet Sosyete Yıldız kimdir? Genç oyuncuların da performanslarıyla dikkat çektiği yapımda Yaşar’ın ve Safiye’nin kızı rolünü kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? Star’da izleyenlere servis edilen projede Jet Sosyete Yıldız gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce hangi diziler ve filmlerde oynadı? İşte bütün detaylar…

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı, Türk televizyonlarında birçok başarılı yapımın altında imzası bulunan BKM’nin çekimlerini üstlendiği dizi geride bıraktığımız hafta birinci bölümüyle ilk kez seyirci karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Yalan Dünya ve Avrupa Yakası’nın ardından Aile Arasında adlı filmiyle de büyük başarı elde eden Birsel’in yeni dizisi büyük merak konusu olmuştu. Böylesine geniş bir kadro içinde yer alan genç isimlerin de parlaması kaçınılmazdı. Bu isimler arasında güzelliği ve performansıyla dikkat çeken isimlerden biri de Yaşar’ın kızı olarak izlediğimiz karakterdi. Bu durumun üzerine seyirciler Jet Sosyete Yıldız kimdir diye merak etmeye başladılar.

Yaşar ve Safiye’nin kızı olarak seyrettiğimiz, Gündüz’ün kız kardeşi olan Yıldız gayet alımlı bir yapısı olmasına rağmen zaman zaman abartılı makyajıyla seyirciyi rahatsız edebiliyor. Liseden çok zor mezun olan bu karakterimiz bu sıralarda üniversiteye giriş için sınavlara hazırlanıyor. Her ne kadar üniversite hazırlık öğrencisi olsa bile aklı kesinlikle derslerde değil. Sürekli güzelleşmek ve modaya ayak uydurmak istiyor ve en büyük hedefi çok zengin bir koca bulmak. Jet Sosyete Yıldız gerçek adı nedir diye izleyenlere merak salan bu karakter için içerisine yeni girdiği ortam adeta bir cennet.

Jet Sosyete Dizisinde Yıldız’ı Kim Oynuyor?

Dizide bu role Tuğba Çom can veriyor. 1990 senesinde doğan güzel kadın oyuncu şu anda 28 yaşında. Müjdat Gezen Sanat Merkezi2nin Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun olan başarılı isim 2015 yılında yönetmen Erhan Makar ile evlenmişti. Şimdiye kadar Güzel Kız, Serender, Türkan, Koyu Kırmızı, Benim İçin Üzülme gibi projelerde görev alan Rize’li Çom, TV8’de yayınlanan Komedi Türkiye programında da performansıyla ilgi çekmişti. Gülse Birsel de bu programda jüri olarak görev alıyordu.