Jülide Ateş Kovuldu mu Neden Ayrıldı Show TV’de Niye Yok?

/ 8 Ocak 2018 / / 1 Yorum
Jülide Ateş Kovuldu mu Neden Ayrıldı Show TV’de Niye Yok?

Show TV’de hafta içi her gün Ana Haber Bülteni sunucusu olarak karşımıza çıkan kadın spiker Jülide Ateş kovuldu mu? Jülide Ateş Show TV’den neden ayrıldı, niye yok? İşte yeni yılın ekran yüzü kapsamında ilk çarpıcı gelişmesine dair bütün detaylar…

Ciner Medya Grubu’na bağlı bir şekilde yayınlarını sürdüren Show TV’de hiç beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Pazartesiden cumaya kadar hafta içi her akşam saat  18:45’te seyircinin karşısına çıkan ve ana haber bültenini izleyenlere servis eden Jülide Ateş ani bir karar ile kanaldan ayrıldı. Geçen cuma ekrana çıkan ve normal bir kapanış yapan Ateş, bugün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla hiç beklenmedik bir biçimde kanala veda ettiğini izleyenlere duyurdu.

27 senelik profesyonel meslek geçmişine sahip olan spiker, 1990 senesinde Türkiye güzeli seçilmişti. Daha önce Star TV, Teleon TV, Kanal D, TGRT, Kanal 1, TRT, CNN Türk, NTV, Habertürk gibi büyük kanallarda da çalışan Jülide Ateş, Instagram sayfasından yaptığı duyuruyla izleyenlerine veda etti.

Jülide Ateş Show Ana Haber’den Neden Ayrıldı?

Sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımda bu konuya ufak da olsa değinen Ateş, sıkıştırılmış tatiller, sıkıştırılmış dönemler gibi gerekçelerin kendisini rahatsız ettiğini ve ruhunu dinlendirmek için yeterli zaman bulamadığını söyledi. Güzel sunucu, gerekirse yeri dolana kadar görevine devam edebileceğini de söyledi.

Jülide Ateş Kovuldu mu Neden Ayrıldı Show TV’de Niye Yok? (1 Yorum)

  1. kendisini de show tv’nin haber politikasını da sevmezdim. inşallah daha düzgün haberler vermeye başlarlar. yoksa jülide ateş’in ayrılması bir şey ifade etmez.