Kadın Pırıl Kimdir Gerçek Adı Dizide Sarp’ın Sevgilisi Hangi Oyuncu?

/ 4 Şubat 2018 / / yorumsuz
Kadın Pırıl Kimdir Gerçek Adı Dizide Sarp’ın Sevgilisi Hangi Oyuncu?

Kore yapımı Women dizisinden Türkiye’ye uyarlanan FOX TV’nin sevilen projesi Kadın’a 15. bölümde yeni bir oyuncu daha giriyor. 6 Şubat 2018 Salı akşamı yayınlanacak bölümde diziye dahil olacak Kadın Pırıl kimdir, Sarp’ın öpüştüğü sevgilisi – kız arkadaşı olarak karşımıza çıkacak olan Kadın Pırıl gerçek adı, asıl ismi nedir? Bu rolü hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler arasında ne tür projeler bulunuyor?

Salı akşamları izleyenlerle buluşan ve kısa sürede ilgi odağı olmayı başaran dram dizisinin başrol oyuncuları arasında Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Seray Kaya, Bennu Yıldırımlar gibi isimler bulunuyor. Son aylara damga vuran ve reytinglerde de kanalın yüzünü güldürmeyi başaran yapım oyuncu kadrosunu ve karakter listesini genişletmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda önümüzdeki bölümde diziye Pırıl karakteri dahil olacak.

Diziye yeni bir soluk getirecek olan Kadın dizisinde Pırıl’ın gerçek adı, hangi oyuncu tarafından canlandırılacağı da belli oldu. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla havuzlu bir villa da Bahar’ın kaybettiği kocası Sarp ile romantik anlar yaşayan ve öpüşürken tanıtım videosunda rastladığımız bu kadın karakter işlerin seyrinin değişmesine ve yeni bir maceranın başlamasına sebep olacak. Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi de Seray Kaya’nın can verdiği Şirin karakteri de önümüzdeki bölümlerde daha büyük krizlerin yaşanmasına sebep olacak.

Kadın Dizisinde Pırıl Karakterini Kim Oynuyor?

Dizide bu role tecrübeli oyuncu Ahu Yağtu can veriyor. Cem Yılmaz’ın eski eşi olan Yağtu, en son Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrolde olduğu Arif V 216 adlı sinema filminde boy göstermişti. 1978 senesinde İzmir’de doğan güzel oyuncu şu anda 39 yaşında. Yılmaz ile olan evliliğinden Kemal adında bir çocuk dünyaya getiren Yağtu kariyerine modellik yaparak başlamıştı.

Reklam filmlerinde oyunculuk yapmanın yanı sıra sunuculuk da yapan Yağtu daha sonra 90-60-90, Savcının Karısı, Kampüsistan, Komiser Nevzat, Aşk ve Ceza, Bir Avuç Deniz, Kavak Yelleri, Paramparça gibi dizi ve filmlerde rol almıştı.