Kadın Şirin Gerçek Adı Bahar’ın Üvey Kardeşi Kıvırcık Saçlı Kimdir?

/ 4 Şubat 2018 / / yorumsuz
Kadın Şirin Gerçek Adı Bahar’ın Üvey Kardeşi Kıvırcık Saçlı Kimdir?

FOX Türkiye’de yayına kısa bir süre önce girmesine rağmen başarılı karakter yansıtmalarıyla gündemde kendisine yer edinmeyi başaran dramatik dizi Kadın’da Bahar’ın üvey kız kardeşi olarak izlediğimiz kıvırcık saçlı kadın oyuncu kimdir? Kadın Şirin gerçek adı, asıl ismi, hangi oyuncu? Bu rolü canlandıran aktris kaç yaşında daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri?

Çocuk oyuncuların sempatik tavırlarının yanı sıra tecrübeli oyuncuların usta işi performansları ve genç kuşaktan yetişen yeni isimlerin umut vaat eden oyunculuklarıyla önemli bir başarı elde eden Kadın dizisinde dikkat çeken karakterlerden birisi de Şirin’dir. Hatice ve Enver’in kızı olan Şirin, Bahar’ın da üvey kardeşi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Bahar’ın kocası ve çocukların babası olan Sarp’a duyduğu ilgi yüzünden üvey kardeşinin hayatının kararmasına sebep olacaktır ve zaman zaman çok acımasız olmaktan asla çekinmez.

Şirin doğduğundan beri sorunlu bir çocuk ve genç kız olmuştur. Liseyi bitirdiği ilk sene üniversiteye girmeyi başaramamıştır. Güzel Sanatlar’ın resim bölümüne girmek istemektedir ve bunu ilk denemesinde başaramamasının sebebi de yeteneksizliği değil, son birkaç senedir geçirdiği psikolojik zorluklardır. İnsanlardan kaçan, sosyalleşmekten korkan utangaç bir kişiliği vardır.

Kadın Dizisinde Şirin Rolünü Hangi Oyuncu Oynuyor?

Kadın Şirin gerçek adı Seray Kaya’dır. Bu dizi için saçında özel bir değişikliğe giden genç oyuncu Şubat 1991’de dünyaya geldi. Şu anda 27 yaşında olan güzel oyuncu İstanbul’da doğdu. Seray Kaya ilk olarak 2012 yılında ATV’de ekrana gelen Kutsi ve Selin Demiratar’ın başrolde yer aldığı Huzur Sokağı dizisinde boy gösterdi. Buradaki performansı ile dikkat çeken oyuncunun bir sonraki durağı ise FOX TV’de ekrana gelen Gökhan Alkan ve Selen Seyven’li komedi dizisi Kocamın Ailesi oldu. 2015 senesinde Evli ve Öfkeli’de rol alan Kadın dizisinin Şirin’i Seray Kaya 2016’da ise tecrübeli oyuncu Erdal Özyağcılar’ın başrolde yer aldığı ve Show TV’de ekrana gelen Gülümse Yeter dizisinde performans sergilemişti.