Kalbimdeki Deniz Hangi Ülkelere Satıldı?

/ 16 Aralık 2017 / / yorumsuz
Kalbimdeki Deniz Hangi Ülkelere Satıldı?

Fox TV ekranlarında ikinci sezonu ile seyirciyle buluşmaya devam eden Pastel Film imzalı dram dizisi Kalbimdeki Deniz, Türkiye dışında da seyircilerle buluşmaya devam ediyor. Hakan İnan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunda Funda Çetin’in imzasının yer aldığı dizi son olarak Romanya’ya satıldı.

Ünlü şarkıcı Kutsi ile başarılı oyuncu Özge Özberk’in başrolde olduğu Kalbimdeki Deniz, bununla beraber altıncı kez yurtdışına satılmış oldu. Her cumartesi FOX TV’de izleyenlerin karşısına çıkan dizi reytinglerde de başarılı bir performans gösteriyor. Dizinin Romanya’daki yayıncısı ise Antenna Group bünyesindeki televizyon kanalı oldu. Daha önce Doktorlar dizisinde rol alarak Türk televizyonlarındaki unutulmaz yapımlardan birinde görev almış olan Kutsi, bu dizideki performansı ve yapımın yurtdışı satışları ile de oldukça önemli bir grafik yakalamışa benziyor.

Kalbimdeki Deniz Hangi Ülkelerde Yayınlanıyor?

Güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusu ile cumartesi akşamları seyirciyi ekran başına kitleyen Kalbimdeki Deniz, Romanya satışından önce Şili, Kazakistan, Irak, Tunus ve Gürcistan gibi ülkelere de satılmıştı. Bu satışlarla beraber dizi Türkiye dışında altı ülkede daha seyirciyle buluşuyor.