Kalbimdeki Deniz Neden Final Yapıyor Niye Bitiyor?

/ 1 Mart 2018 / / 1 Yorum
Kalbimdeki Deniz Neden Final Yapıyor Niye Bitiyor?

Geçen hafta yayın günü değiştirilen FOX TV’nin sevilen dizisinden seyirciyi üzecek bir haber geldi. Kalbimdeki Deniz neden final yapıyor, yayından kalktı mı? Kutsi ve Özge Özberk’in başrol olarak görev aldığı Kalbimdeki Deniz niye bitiyor, sona erdi mi, ne zaman final yapacak, kaç bölüm sürdü, hangi bölümde sona erecek?

Uzun zamandır cumartesi akşamları yayınlanan fakat kanal tarafından bu güne Adı Zehra adlı yeni dizinin yerleştirilmesiyle beraber yayın günü pazartesi olarak güncellenen diziden kötü haber geldi. Çukur ve Söz gibi dizilerle yeni günündeki ilk mücadelesinde iyi sonuçlar alamayan Kalbimdeki Deniz’den final haberi geldi. Son gelişmeleri Milliyet gazetesinde köşe yazarı ve televizyon eleştirmeni olarak görev alan Ali Eyüboğlu duyurdu. Son bölümüyle 3.21 total grubunda, 2.56 ab grubunda reyting alan dizinin final tarihi de belli oldu.

Ali Eyüboğlu’nun aktardığına göre Kalbimdeki Deniz adlı dizi 12 mart 2018 tarihinde yayınlanacak olan 60. bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktalayacak. Bir dönem Survivor ile kafa kafaya mücadele eden dizinin bu sezon yaşadığı düşüş bu kararın alınmasında etkili oldu.

Kalbimdeki Deniz Dizisi Neden Final Yapıyor?

Şüphesiz ki dizinin final yapmasının arkasında iki sebep var. Bunlardan bir tanesi son bölümlerde reyting anlamında yaşanan düşüş iken diğeri ise ekibin hikayeyi daha fazla uzatarak işleri yokuşa sürmek istemesi. Tadında bitirerek izleyenlere veda edip gereksiz yere diziyi uzatmak istemeyen proje ekibi, düşen reytinglerin daha da kötüye gitmesini istemiyor.

Kalbimdeki Deniz Neden Final Yapıyor Niye Bitiyor? (1 Yorum)

  1. yuvamdaki düşmanın bitmesine sevindim ama final çok saçma böyle final olmaz dizi resmen bıçak gibi kesildi en azından ceren yaptıklarının cezasını çekmeliydi. kalbimdeki deniz de gerçekten sıktı cunki bu kadar saflik ta fazlası bir kotu bütün iyileri parmağında oynatıyor elinden geleni ardına koymuyor ve her seferinde affediliyor günümüzde bu kadar sağlık fazla bitsin daha iyi