Kalk Gidelim Duru Gerçek İsmi Mustafa Alinin Kızı Kimdir?

/ 6 Ocak 2018 / / 3 Yorum
Kalk Gidelim Duru Gerçek İsmi Mustafa Alinin Kızı Kimdir?

Hafta sonları TRT 1 ekranlarında büyük bir beğeni ile takip edilen şehir-köy karmaşasını konu alan sevilen dizi Kalk Gidelim’de Duru’yu kim oynuyor? Mustafa Ali ve Nurcanın kızı olarak karşımıza çıkan ve Veli Demirin sevgilisi olarak da izlediğimiz Kalk Gidelim Duru gerçek ismi ne, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında?

Erkan Sever, Ayça Varlıer ve Ufuk Özkan’ın başrolde yer aldığı ve Mustafa Ali adlı bir karakterin zengin yaşantısını bırakmak zorunda kalıp tamamen şehirli olarak niteleyebileceğimiz çocuklarını ve karısını alıp köye taşınmak mecburiyetinde kalmasını konu alan Kalk Gidelim dizisi, hikayesi ile olduğu kadar karakterleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir dizi oldu.

Şüphesiz ki bu dizide en dikkat çeken karakterlerden biri de Duru Dal rolüyle izlediğimiz genç oyuncu oldu. Ana karakterlerimiz olan Nurcan ile Mustafa’nın kızı olarak hayatımıza giren ve güzel olduğu kadar akıllı da bir karakter olduğuna yönelik izlenim veren Duru, şehirdeki hayatı boyunca kolejde eğitim görmüştür. Abisi ve annesiyle kıyasladığımız zaman son derece sağduyu sahibi biri olduğunu gördüğümüz Duru’nun pahalı alışkanlıkları da yoktur.

Kalk Gidelim Dizisinde Duru Karakterini Kim Oynuyor?

Dizide bu role genç oyuncu Ece Aydemir hayat veriyor. 17 yaşında olan bir karaktere can veren Aydemir, dizide hayatı kökten tümüyle değişmiş bir kızı oynuyor. Babası battığı için kasabaya taşınmak durumunda kalan ve bu onun için büyük bir yıkım olan Duru, ayrıca Veli Demir adlı bir karakterden hoşlanıyor ve bu ileride onu Velinin sevgilisi olarak izleyeceğimiz anlamına gelebilir.

Kalk Gidelim Duru Gerçek İsmi Mustafa Alinin Kızı Kimdir? (3 Yorum)

  1. gerçekten güzel bi oyuncu. kendini eğitirse çok iyi yerlere gelebilir. ekrana yaşıyor. yaşı da genç olsa gerek