Kalp Atışı Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı Bitecek mi?

/ 24 Ocak 2018 / / yorumsuz
Kalp Atışı Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı Bitecek mi?

MF Yapım imzası ile pazar günleri Show TV’de yayınlanan Kalp Atışı dizisi neden final yapıyor? Kore dizisinden uyarlanan Kalp Atışı yayından kaldırıldı mı, niye bitiyor?

Yayın hayatına yaz döneminde başlayan ve ilk etapta cuma günleri seyirciyle buluşan Kalp Atışı dizisinden kötü haber geldi. Güney Kore dizisinden Türk televizyonlarına uyarlanan ve her geçen hafta reytinglerde kan kaybeden Kalp Atışı dizisi final yapıyor.

Uyarlandığı Kore dizisi 20 bölüm sürdüğü için yakın zamanda final yapması beklenen dizinin hangi tarihte biteceği de kesinleşti. Dizi 28 Ocak 2018 Pazar günü yayınlanacak olan 28. bölümüyle ekrana veda edecek.

Kalp Atışı Yayından Kaldırıldı mı Neden Final Yapıyor?

Dizinin yayından kaldırılması gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü birkaç haftadır final hazırlıkları yapılıyordu. Hem reytinglerdeki düşüş hem de orijinal diziden uyarlanan senaryonun bitmesi bir yerden sonra yazar ekibinin elini kolunu bağlamaya başlamıştı.

Diziyi orijinal versiyonundan çok fazla uzaklaştırmak istemeyen ve reytinglerdeki düşüşün daha ileri gitmesini istemeyen kanal yönetimi ve yapım şirketi final kararı aldı.

Gökhan Alkan ile Öykü Karayel’in başrolde olduğu dizi MF Yapım’ın yapımcılığında ekrana geliyordu.