Kanaga Dizisi Yakında Onedio’da

/ 19 Ocak 2018 / / yorumsuz
Kanaga Dizisi Yakında Onedio’da

İçerik konusunda her geçen gün kendini geliştiren Onedio, kendi bünyesindeki ilk internet dizisi Kanaga’yı seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Bugün fragmanı paylaşılan diziden ilk detaylar da ortaya çıktı. Mehmet Günsür’ün başrolde yer aldığı dizinin çekimleri uzun zaman önce yapılmıştı. Kanaga’nın konusu, ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı, nerede çekildiği, oyuncu kadrosu gibi bilgiler yazımızda.

Kanaga dizisinin konusu; kuantum fizikçisi olarak çalışan Mardin Tamay’ın babası dünya çapında ünlü ve başarılı bir arkeologtur. Baba Enki, seneler önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur ve Mardin de bu gizemin sırrını çözmek için çalışmaya başlar. Birçok uluslararası festivalden ödülle ayrılan Kanaga dizisinin çekimleri Roma, Mardin ve İstanbul gibi şehirlerde gerçekleştirildi.

Şu sıralar Fi dizisinde rol alan Mehmet Günsür’ün bu dizide Fi çekilmeden daha önce rol aldığını söyleyelim. Kanaga’nın ne zaman başlayacağı da belli oldu. Çekimleri çok önceden bitmiş olan dizi Onedio bünyesinde 4 Mart 2018’den itibaren seyirciyle buluşacak.