Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

/ 20 Şubat 2018 / / 1 Yorum
Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

ATV ekranlarında yaz sezonunda başlayan ama büyük ilgi gördüğü için normal sezona uzatılan dram dizisi Kanatsız Kuşlar Mine kimdir? Genç oyuncularının dudak ısırtan performanslarıyla dikkat çektiği ve acıklı öyküsüyle milyonları ekrana kitleyen dizide Kanatsız Kuşlar Mine gerçek adı, asıl ismi nedir? Bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında?

Perşembe akşamları yayınlanan dizinin 35. bölümüne Mine rolünü canlandırmak üzere genç bir kadın oyuncu dahil oluyor. Koliba Film imzasıyla yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda Adnan Güler oturuyor. Senaryosunu Hakan Haksun’un yazdığı dizinin başrol oyuncuları arasında ise Melis Tüzüngüç, Fatih Al, Ahmet Varlı, Ümit İbrahim Kantarcılar, Servet Pandur, Deniz Bolışık ve Seda Türkmen gibi isimler yer alıyor.

Kanatsız Kuşlar Mine gerçek adı da belli oldu. Dizide bu rolü Buse Çelik canlandıracak. Deneyimli oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın yeğeni olan Çelik 22 Şubat 2018 tarihinde yayınlanacak bölümle beraber diziye dahil olacak. Yeşilçay’ın desteğiyle oyunculuk kariyerinde ilerlemeye kaydeden genç isim Çukurova Üniversitesi’nde Sinema Televizyon eğitimi almıştı. Genç ismin bu dizide nasıl bir performans sergileyeceği, oyunculuk kariyerinde gelecek için yıldızının parlayıp parlamayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında? (1 Yorum)