Kaybolan Çiçekler Bitti mi, Neden Yayından Kaldırıldı?

/ 24 Aralık 2017 / / yorumsuz
Kaybolan Çiçekler Bitti mi, Neden Yayından Kaldırıldı?

Gündüz kuşağı izleyicisine bir kötü haber daha geldi. Kanalın Amerikalı sahibi, kurumu Disney’e satınca dünya genelinde önemli kararlar alınmaya başlandı. FOX TV ekranlarında 2016 yaz sezonu itibariyle seyirciyle buluşmaya başlayan Kaybolan Çiçekler bitti mi, niye yok, neden yayınlanmıyor, yayından kaldırıldı mı?

İnci Ertuğrul’un sunumu ile hafta içi her gün izleyenlerle buluşan Kaybolan Çiçekler adlı program da yeni yönetimin kararları dahilinde final kararı alıp yayından kaldırıldı. Ruppert Murdoch’un FOX’un neredeyse tamamını Disney’e satmasıyla beraber yeni yönetim, dünyanın dört bir köşesindeki kanallarda ve kurumlarda önemli değişiklikler yapmaya başlamıştı. Bu değşiklikler FOX Türkiye’yi de etkiledi ve bazı programların bitirilmesinde hemfikir olundu.

Bu programlardan biri olan Kaybolan Çiçekler ise bundan böyle seyirciyle buluşamayacak. İnci Ertuğrul FOX TV’den ayrıldı mı, sorusuna ise “evet” şeklinde cevap verebiliriz. Çünkü yeni yönetimin şu anda bu sunucuya başka bir programda görev verme gibi bir niyeti bulunmuyor. İlerleyen süreçte kanalda başka yapımların da seyirciye veda etmesi ve açılan boşluklarda şimdilik eski dizilerin tekrarlarının yayınlanması bekleniyor. İlerleyen süreçte yeni hazırlıklar yapılarak başka gündüz kuşağı programları devreye sokulabilir.