Kayıp İnci Konusu Oyuncuları Kadrosu Show TV

/ 4 Ocak 2018 / / yorumsuz
Kayıp İnci Konusu Oyuncuları Kadrosu Show TV

Ünlü yazar Kemalettin Tuğcu’nun kaleme aldığı Bir Garip Kızcağız adlı sevilen hikayeden ekrana uyarlanan televizyon filmi Kayıp İnci, TV’de ilk kez 4 Ocak 2018 Perşembe akşamı saat 20’de Show ekranlarında seyirciyle buluşacak. Özer Kızıltan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, idealist bir gazeteci ile genç ve güzel bir kızın öyküsünü ekrana taşıyor. Kayıp İnci nerede çekildi, filmin başrol oyuncuları

Kayıp İnci Oyuncu Kadrosu

Kayıp İnci filminin oyuncuları arasında genç kuşağın başarılı isimlerinden Su Kutlu’nun yanı sıra artık tecrübe sahibi oyuncular arasında sayabileceğimiz İsmail Hacıoğlu, Suna Selen ve Levent Özdilek yer alıyor.

Kayıp İnci Konusu

İdealist bir gazeteci olan Cemal, yaptığı bir haber nedeniyle çalıştığı gazeteden kovulur. Elinde çay ve simidiyle başıboş gezinirken parkta çok güzel bir genç kızla karşılaşır. Bu sessiz ve tuhaf kız aniden bayılır. Hastanede kızın açlıktan bayıldığını öğrenen Cemal ona yardım etmeye karar verir. Kız İstanbul’a birkaç gün önce gelmiş, otobüsten iner inmez her şeyini çaldırmış, açlık ve yorgunluktan bitkin düşmüştür. Genç kız kendisini büyütenlerin gerçek ailesi olmadığını öğrenmiş, üvey annesi ölmeden önce ona bazı ipuçları vererek gerçek ailesinin İstanbul’da yaşadığını söylemiştir. Cemal tüm araştırmalarına rağmen kızın geçmişi hakkında bir ipucu bulamaz.

Kayıp İnci Nerede Çekildi?

Filmin hangi şehirde çekildiği sorusuna gelecek olursak setin tamamıyla İstanbul’da kurulmuş olduğunu ve ilin çeşitli bölgelerine yayıldığını söyleyebiliriz.

Benzer Konular