Kırgın Çiçekler Yavuz Kimdir Gerçek Adı (Bülent Düzgünoğlu)

/ 5 Şubat 2018 / / yorumsuz
Kırgın Çiçekler Yavuz Kimdir Gerçek Adı (Bülent Düzgünoğlu)

Özgür Çevik ile İpek Karapınar’ın başrolde yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisine Yavuz karakterini canlandırmak üzere yeni bir erkek oyuncu dahil oldu. Genç oyuncularının göz dolduran performansı ile pazartesi akşamlarına damga vuran Kırgın Çiçekler dizisinde Yavuz kimdir, gerçek adı – asıl ismi nedir, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor?

Son olarak Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane dizisinde rol alan Bülent Düzgünoğlu, ATV’nin reytinglerdeki başarısıyla dikkat çeken dizisi Kırgın Çiçekler ile ekrana döndü. Kadrosunda Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız gibi isimlerin de yer aldığı dizide Düzgünoğlu, Yavuz adlı karakteri canlandırmaya başladı.

Kırgın Çiçekler Dizisinin Yavuz’u Bülent Düzgünoğlu Kimdir?

Düzgünoğlu, 27 Mart 1973 tarihinde dünyaya geldi. Şu anda 45 yaşında olan deneyimli oyuncu İstanbul’da doğdu. Bilkent Üniversitesi’ndeki tiyatro bölümünden mezun olan Düzgünoğlu, Adı Efsane dizisinden önce Paramparça, Kaderimin Yazıldığı Gün, Medcezir, Tatar Ramazan, Son Destan, Babam ve Ailesi, Kiraz Mevsimi, Bir Kadın Tanıdım, Gece Gündüz, Aşk Bir Hayal ve Kurt Kanunu gibi ses getiren dizilerde de performans sergilemişti.

Benzer Konular