Kızım Hacı Ana Kimdir Uğur’un Annesi Gerçek Adı Müfide

/ 16 Kasım 2018 / / yorumsuz
Kızım Hacı Ana Kimdir Uğur’un Annesi Gerçek Adı Müfide

Med Yapım imzasıyla Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan ve yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturduğu Kızım dizisinin senaryosunu Banu Kiremitçi ile Irmak Bahçeci kaleme alıyor. Geniş oyuncu kadrosunda Leyla Lydia Tuğutl, Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız, Selen Şekerci gibi isimlerin yer aldığı Kızım dizisinde Müfide kimdir, Hacı Ana gerçek adı, Uğur’un annesi asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli, hangi oyuncu canlandırıyor, daha önce hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

Tugay Mercan, Sinem Ünsal, Serhat Teoman, Elif Verit gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı Kızım dizisinde Demir’in arkadaşı olan Uğur’un annesi olarak izlediğimiz Müfide Adıgüzel karakteri Hacı Ana olarak da biliniyor. Sadece Uğur’un değil aynı zaman da Demir için de bir anne olarak tavır sergileyen Müfide, zaman zaman çocukların haylaz tavırları yüzünden zor duruma düşecektir.

Kızım Dizisi Uğur’un Annesi Müfide Kimdir?

Dizide bu rolü Suna Selen canlandırıyor. 1 Temmuz 1939 tarihinde doğan tecrübeli oyuncu şu an 79 yaşında. 1960 yılından bu yana aktif olarak sinema, tiyatro ve dizi oyunculuğu yapan tecrübeli oyuncu daha önce Güner Sümer, Münir Özkul ve Cem Kabaağaç’la evlilik yaptı.

Tecrübeli kadın oyuncunun yakın dönemde rol aldığı diziler ve filmler arasında Hayat Devam Ediyor, Devrimden Sonra, Beyaz Melek, New York’ta Beş Minare, Zincirbozan, Cemalim, Kızlar Yurdu, Sihirli Annem, Yadigar gibi yapımlar bulunuyor.