Koca Koca Yalanlar Hangi Diziden Uyarlama Senaryo Orijinal mi Çalıntı mı?

/ 13 Ağustos 2018 / / 1 Yorum
Koca Koca Yalanlar Hangi Diziden Uyarlama Senaryo Orijinal mi Çalıntı mı?

Daha önce İşler Güçler, Bebek İşi, Poyraz Karayel gibi birçok başarılı yapıma imza atmış olan Limon Film’in sahibi olan Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği ekranların yeni dizisi Koca Koca Yalanlar pazartesi günleri yeni bölümleriyle seyirciyi ekrana bağlamaya çalışacak. Oyuncu kadrosunda Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Ferdi Sancar, Selen Uçer, Pelin Öztekin, Tuğçe Karabacak gibi isimlerin yer aldığı Koca Koca Yalanlar’ın hangi diziden uyarlama olduğu, senaryosunun çalıntı mı yoksa orijinal mi olduğu, dizinin yabancı versiyonu hangisi olduğu gibi konular izleyenler tarafından merak edildi.

Üç çiftin maceralarını genel olarak işleyecek olan dizide asıl hikaye Ahmet’le Müjgan’ın arasının Sude adlı genç ve güzel bir kadın yüzünden açılmasıyla başlıyor. Sude’nin Ahmet’le yakınlaşması, Ahmet’in vefakar karısı ve çocuklarının annesi Müjgan’ı aldatmasıyla kocaman kocaman yalanlar adeta başlamış oluyor. Halihazırda emlakçı Şahin’in zaten fırsat buldukça karısı Nilgün’ü aldatması ve bunu gizlemek için milyar tane yalan söylemeyi göze alması gibi durumlar da dizide ne kadar fazla yalan göreceğimizin işaretçisi olsa gerek.

Resmi açıklamalardan anlaşıldığı kadarıyla Koca Koca Yalanlar dizisinin herhangi bir yabancı diziden uyarlama olmadığını, senaryosunun da bir hikayeden çalıntı değil de orijinal olduğunu söylemek mümkün görünüyor. Gül Abus Semerci’nin hikayesini yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ile Burcu Alptekin oturuyor.

Koca Koca Yalanlar Hangi Diziden Uyarlama Senaryo Orijinal mi Çalıntı mı? (1 Yorum)

  1. Diziyi ailecek hatta çalıştımız fabrikadaki bütün işçiler beğeniyle izliyor,ama salı gününe alınması çok kötü oldu.Salı günü ATV ekranlarında eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi var,bu diziye resmen rakip oldu Koca koca yalanlar dizisi,ço yanlış oldu reyting hızla düşecek belkide salı günü olduğu için final bile yapabilir koca koca yalanlar dizisi.Salı günlerini zaten sabırsızlıkla bekliyoruz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi için, artık bizim için Koca koca yalanlar dizisi bitti.Sizden rica ediyoruz diziyi pazartesi gününe tekrar alın.