Koca Koca Yalanlar Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede?

/ 13 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Koca Koca Yalanlar Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede?

Hayri Aslan’ın yapımcısı olduğu, yönetmenliğini ise Osman Taşçı ile Burcu Alptekin’in üstlendiği ekranların yeni dizisinin senaryosunu Gül Abus Semerci yazıyor. Geniş oyuncu kadrosunda Ferdi Sancar, Hakan Yılmaz, Selen Uçer, Evrim Alasya, Rüzgar Aksoy, Pelin Öztekin, Tuğçe Karabacak, Sertan Erkaçan, Sacide Taşaner, Selen Domaç gibi birçok ismin bulunduğu Koca Koca Yalanlar dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekimleri hangi şehirde ilde ilçede yapılıyor, çekim yeri neresi?

Dizide üç çocuk annesi olan Müjgan’ın eşi Ahmet’le beraber düzgün bir yaşam sürdüğünü görüyoruz. Ahmet bir mali müşavirdir ve sabah 8’de işi başlar, akşam beşte o iş biter. 17 sene aynı yastığa sorunsuz bir şekilde baş koan Ahmet’le Müjgan’ın güzel evliliği Sude’nin ortaya çıkmasıyla sarsılmaya başlar. Alımlı ve genç bir kız olan Sude Ahmet’i etkilemeyi başarmıştır ve kocasının kendisini aldattığına asla ihtimal vermeyen Müjgan, bir süre sonra bu duruma uyanmıştır. Kocasının her gün daha fazla değiştiğini hisseden Müjgan, yakın arkadaşları Canan ile Nilgün’ün de desteğini alarak sert bir mücadeleye girmeye karar verir.

Böylesine eğlenceli hikayenin yer aldığı dizinin çekimleri ise İstanbul şehrinde yapılıyor. Bu ilde yer alan Beykoz ilçesinde ağırlıklı olmak üzere şehrin çeşitli semtlerine dağılan çekimler için genelde dış mekanlar da kullanılıyor.