Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor?

/ 28 Aralık 2017 / / yorumsuz
Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor?

Ekranların Polat Alemdar’ı olarak tanınan ve KVP serisinin hem başrol oyuncusu hem de yapımcısı olarak görev alan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos adıyla efsane dizinin ekranlara geri döneceğini duyurdu. Uzun süredir ekrandan uzak kalan yapım, yeni ismiyle seyirci karşısına tekrar çıkacak. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak, konusu nedir, hangi bölgeyi anlatacak? İşte tüm detaylar ve açıklamalar…

Kurtlar Vadisi Kaos Yayın Tarihi

Kurtlar Vadisi Pusu ile senelerdir birçok farklı kanalda ekrana gelen yapım yeni sezonda isim değişikliği ile macerasına devam edecek. Başrolünü Necati Şaşmaz’ın üstlendiği Kurtlar Vadisi serisine yönelik yeni bilgiler Konya’da ortaya çıktı. Şaşmaz bu şehirde katıldığı “Bir Hadis Bir Kısa Film Yarışması Ödül Töreni” adlı organizasyonda basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve Kurtlar Vadisi Kaos yayın tarihi hakkında bilgiler verdi.

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu

Şubat 2018 tarihinde başlaması beklenen dizinin yayıncı kanalı için pazarlıklar ve araştırmalar sürüyor. Henüz hangi kanalda yayınlanacağı belli olmayan Kurtlar Vadisi Kaos’un konusu da açıklandı. Myanmar’da senelerdir büyük şiddet gören müslüman halkın hikayesini de işleyecek olan proje, her zamanki gibi Türkiye’nin güncel durumu, dış güçlerin ülke üzerindeki etkisi ve aktif siyasete yönelik gelişmeleri de seyircilere aktaracak.

İzleyicilerin, dizinin hangi kanalda yayınlanacağını merak ettiğini dile getiren Şaşmaz, “Yakın zamanda fragmanlarıyla, hangi kanalda yayınlanacağıyla gündeme geleceğiz.” ifadelerini kullandı. Dizi daha önce Show TV, Kanal D, ATV, Star TV ve TNT ekranlarında izleyenlerle buluşmuştu. Ayrıca tekrar bölümleriyle 360 TV, Kanal 7 gibi kanallarda da ekrana gelmişti. Son yayıncı ise Doğan Medya Grubu’na bağlı olarak yayınlarını sürdüren Kanal D’ydi. Geçen sezon ise Kurtlar Vadisi Vatan adlı sinema filmiyle 15 Temmuz darbe girişimini konu alan bir proje seyirciye sinemalarda servis edilmişti.