Laf Bende Kalmasın Bitti mi Neden Yok Yayından Kalktı mı Niye Başlamadı?

/ 25 Şubat 2018 / / yorumsuz
Laf Bende Kalmasın Bitti mi Neden Yok Yayından Kalktı mı Niye Başlamadı?

Lifetime TV’nin sevilen sabah programlarından biri olan Laf Bende Kalmasın bitti mi, neden başlamadı? Türkiye pazarına yeni giren ama iddialı bir şekilde rekabete hazırlanan kanalın magazin programı Laf Bende Kalmasın yayından kalktı mı, niye yok, final mi yaptı?  Mehmet Coşkundeniz ile Yeşim Salkım Lifetime TV’den ayrıldı mı, kovuldu mu?

Yeşim Salkım ile Mehmet Coşkundeniz’in hem sunucu hem de yorumcu olarak görev aldığı program daha önce Seçkin Piriler ve Elif Güvendik ile ekrana geliyordu. Kasım 2017’den bugüne güncel olayları, magazinde yaşanan gelişmeleri yorumlayan ikili, ünlü konuklarla derin muhabbetlere dalıyorlar ve seyircilerin sorularını yanıtlamaya çalışarak gündemin nabzını tutuyorlardı.

Geride bıraktığımız cuma günü yani 23 Şubat 2018 tarihinde son defa ekrana gelen Laf Bende Kalmasın ile izleyenlere veda eden Salkım ile Coşkundeniz yakın bir vakitte yeniden ekrana çıkıp seyirciyle buluşabileceklerini de belirttiler. Programın yeni sunucular ile devam edip etmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Programın son anlarını izleyerek veda bölümünde neler yaşandığını anlayabilirsiniz.

Bu gelişmeyi nasıl yorumluyorsunuz? Sizce yeni yorumcular kadroya dahil olmalı ve program devam etmeli mi? Yorumlarınızı paylaşmaktan çekinmeyin.