Masum Değiliz Tekrarları Ne Zaman Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

/ 4 Mart 2018 / / yorumsuz
Masum Değiliz Tekrarları Ne Zaman Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

ATV 2018’e iddialı girdi. Birçok alanda lider olmayı başaran kanal yeni yıl için uzun zamandır hazırlıkların devam ettiği dram dizisini de seyirciyle buluşturmayı amaçlıyor. Güçlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Masum Değiliz tekrarları ne zaman yayınlanıyor, eski bölüm yayın tarihi belli oldu mu? Masum Değiliz tekrarı hangi gün saat kaçta çıkıyor başlıyor?

Koliba Film imzasıyla ekranlara gelecek olan dizinin yapımcılığını Ata Türkoğlu üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Serkan İpekören’in oturduğu dizinin oyuncuları arasında birbirinden ünlü isimler bulunuyor. Damla Sönmez, Ushan Çakır ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolde yer aldığı dizide bu isimlere eşlik eden isimler arasında Oya Unustası, Sercan Badur, Aras Aydın gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Çok yakında ATV’de seyirciye merhaba diyecek olan proje vicdan azabı, aşk ve gerilim temalarını bir araya getiriyor.

Dizinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağını öğrenmek istiyorsanız yayıncı kanalın resmi sitesi olan atv.com.tr adresine girerek yayın akışı bölümüne tıklayıp en doğru bilgiyi öğrenebilirsiniz. Buradan sizinle net bir yayın tarihi ve saati paylaşamıyoruz çünkü tekrar bölümleri konusunda kanallar hiç tutarlı davranmıyor. Diğer taraftan eski bölümleri izlemek için de yine atv’nin resmi web sitesine ve puhutv’ye bakabilirsiniz.