Mehmetçik Kutül Amare Kahraman Kimdir Gerçek Adı

/ 1 Mart 2018 / / yorumsuz
Mehmetçik Kutül Amare Kahraman Kimdir Gerçek Adı

Diriliş Ertuğrul ile elde ettiği başarının ardından yeni projesini ekrana servis eden Bozdağ Film’in imzasıyla ekrana gelen dönem dizisinde Mehmetçik Kutül Amare Kahraman kimdir, hangi oyuncu bu rolü canlandırıyor, bu karakterin gerçek adı asıl ismi nedir gibi sorular cevaplarını buldu.

Son olarak FOX TV’de ekrana gelen polisiye dizi Kayıtdışı’nda görev alan ve Türk sinemasının en önemli işlerinden biri olan Ayla’da başrol olarak performans sergileyen İsmail Hacıoğlu, perşembe akşamları yayınlanan Mehmetçik Kutül Amare dizisine dahil oldu. Kadrosunda Kaan Taşaner, İlker Aksum, İsmail Ege Şaşmaz, Serdar Gökhan, Gamze Özçelik, Özgü Kaya gibi isimlerin yer aldığı projede Kahraman karakterini Hacıoğlu canlandıracak.

Diziye yeni dahil olan İsmail Hacıoğlu, 30 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştu. Şu anda 33 yaşında olan başarılı oyuncu daha önce Osmanlı Tokadı, Şüphe, Hoşçakal Güzin, Beyaz Gelincik, Koçum Benim, Firar, Zeyrek ile Çeyrek, Kayıtdışı, Bana Şans Dile, Çakal, Bir İstanbul Masalı gibi diziler ve filmlerde boy göstermişti.