Mehmetçik Kut’ül Amare Tekrarı Ne Zaman Eski Bölümleri Hangi Gün Yayınlanıyor?

/ 18 Ocak 2018 / / yorumsuz
Mehmetçik Kut’ül Amare Tekrarı Ne Zaman Eski Bölümleri Hangi Gün Yayınlanıyor?

Kaan Taşaner, Serdar Gökhan, İsmail Ege Şaşmaz ve İlker Aksum’un başrolde yer aldığı Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin tekrarı ne zaman yayınlanıyor? Bozdağ Film imzalı tarihi dönem dizisi Mehmetçik Kutül Amare eski bölümleri hangi gün çıkıyor, özet yayın günü nedir?

Diriliş Ertuğrul ile beraber büyük bir ivme yakalayan TRT 1 yeni dönem dizilerini seyirciye servis etmeye devam ediyor. Birinci Dünya Savaşı dönemine denk gelen ve Osmanlı ile İngiltere arasında yaşanan, Türk tarafının büyük zaferi ile neticelenen Kut’ül Amare Savaşı’nı ekrana taşıyacak olan dizi seyirci tarafından büyük bir merak ile bekleniyor.

Yeni bölümleri her perşembe akşamı saat 20’de ekrana gelecek olan dizide Eva Dedova, Gamze Özçelik, Özgü Kaya gibi başarılı kadın oyuncular da yer alıyor. Osmanlı’nın sadece cephede düşman askeri ile değil, aynı zamanda ajan ve casuslarla da girmek zorunda kaldığı mücadeleyi işleyerek yer yer duygusal yer yer aksiyon dolu sahneleri seyirciye sunacak olan Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor diye merak ediyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak TRT1.com.tr adresine girin ve menüden yayın akışı bölümüne tıklayın.
  • Akıştaki gün ve saatleri inceleyerek Mehmetçik Kutül Amare eski bölümleri hangi gün saat kaçta yayınlanıyor sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Kanallar yayın politikalarında sık sık değişikliğe gittikleri için buradan size kesin bir gün verip yanıltıcı bilgi sunmak istemiyoruz, en doğrusu kanalın resmi sitesindeki yayın akışını incelemeniz olacaktır.