Mehmetçik Kutül Amare Victoria Kimdir Gerçek Adı İsmi Yaşı Nereli?

/ 17 Ocak 2018 / / yorumsuz
Mehmetçik Kutül Amare Victoria Kimdir Gerçek Adı İsmi Yaşı Nereli?

TRT 1 ekranlarının yeni dönem dizisi Mehmetçik Kutül Amare’nin dikkat çeken kadın karakterlerinden Victoria kimdir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde oynadı? Mehmetçik Kut’ül Amare Victoria gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında? Bu role can veren oyuncu nereli, memleketi neresi? İşte tüm bilgiler…

Osmanlı Devleti’nin son büyük zaferlerinden biri olan ve senelerdir halı altına süpürülen ama aslında dünya tarihini için çok büyük bir başarı diyebileceğimiz Kut’ül-Amare Zaferi, TRT tarafından dizi haline getirildi ve seyirciye servis ediliyor. Diriliş’in yapımcısı olan şirket tarafından çekilen dizi hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de ilgileri üzerine çekmeyi başardı.

Kadrosunda İlker Aksum, Serdar Gökhan, Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz, Gamze Özçelik, Özgü Kaya gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilgileri üstüne toplamayı başaran karakterlerinden birisi de Victorai oldu. Dizide bir İngiliz olarak izlediğimiz bu karakterin asıl memleketi ve nereli olduğu da merak konusu oldu.

Mehmetçik Kut’ül Amare Victoria karakteri İngiltere için çalışan ajan / casus topluluğundan bir isimdir. Öğretmen olarak çalıştığını göstermeye ve asıl mesleğini gizlemeye çalışan Viktorya, güzelliği zekası ve kurnazlığı ile her erkeğin aklını çelmeyi kolaylıkla başarır. Bu karakter 23 yaşında ve oldukça gençtir.

Mehmetçik Kutül Amare Victoria’yı Kim Oynuyor, Kaç Yaşında?

Dizide bu karaktere Eva Dedova adlı oyuncu hayat veriyor. Kazakistan’da doğan, Rus asıllı olan Türk oyuncu 1992 yılında dünyaya geldi ve şu anda 25 yaşında. BKM bünyesinde çalıştıktan bir süre sonra Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon şovunda kendisine yer buldu. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinde Öykü rolüne hayat veren güzel oyuncu 2013 yılında ise Mahmut ile Meryem dizisinde başrol olarak karşımıza çıktı.