Meryem Dizisi Kaan Kimdir Burcunun Eski Kocası Eşi Gerçek Adı İsmi

/ 18 Ocak 2018 / / yorumsuz
Meryem Dizisi Kaan Kimdir Burcunun Eski Kocası Eşi Gerçek Adı İsmi

Çarşamba akşamları yeni bölümleri ile Kanal D’de yayınlanan Meryem dizisinde Burcu Komiser’in eski kocası, eşi Kaan kimdir? Meryem Kaan gerçek adı, asıl ismi nedir? Dizide Kağan rolünü kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında?

Meryem dizisinin 17 Ocak 2018 Çarşamba akşamı yayınlanan 24. bölümünde diziye yeni bir karakter dahil oldu. Diziye katılan bu karakter Kaan’dı. Kaan, Burcu Aktar adlı komiserin eski eşi olarak karşımıza çıkan Kağan, Burcu’yla pek iyi hatıralara sahip değildir. İçten içe ne beslediğini bilmesek de Burcu, eski kocasına her daim öfke dolu bir izlenim vermektedir.

Böylesine bir nefret söz konusuyken uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Kaan bir gün ansızın çıkagelir ve Meryem dizisinde işler bir kez daha karışır.  Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş, Serenay Aktaş, Bestemsu Özdemir, Uğur Çavuşoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizide bu yeni karakteri hangi oyuncunun canlandıracağına hep birlikte göz atalım.

Meryem Dizisinde Kaan’ı Kim Canlandırıyor?

Dizide bu role Mert Altınışık adlı oyuncu can veriyor. 1986 senesinde Adana’da dünyaya gelen erkek oyuncu şu anda 32 yaşında. 1.79 metre boya sahip olan Altınışık, Beni Affet adlı günlük dizide can verdiği Kemal karakteriyle de seyircinin beğenisini toplamayı başarmıştı.

Oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise Firar, Kavak Yelleri ve Türkan. Türkan’da Ahmet, Firar’da Kemal olarak izlediğimiz Mert Altınışık, Uludağ Üniversitesi’nde okudu ve buradaki Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sahne Sanatları ve Oyunculuk bölümünden mezun oldu.